Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiket elhagyott a párjuk 1...

Akiket elhagyott a párjuk 1 vagy 2 gyerekkel hogyan alakult az eletetek?

Figyelt kérdés

Annyira rossz, de sajnos olyan emberbe szerettem bele akinek van egy gyereke es elettarsa. Nagyon rossz ez nekem, lehet hogy otthagyná a feleseget mondta hogy ott de en nem biztos hogy benne lennék akármennyi akarom is ot.

Mi lenne a nővel meg a gyerekkel?

Tudom hogy en is lehetnek ilyen helyzetben. En sem szeretnem a gyerekemet egyedul apa nelkul nevelni.

Olyan rossz hogy pont egy gyerekes apaba estem bele. Na meg...lehet hogy ott se hagyná csak hülyítene engem.


Akit otthagyott a párja, nagyon rossz volt utana? Vegul hogy alakult az eletetek?


2017. ápr. 21. 22:37
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
74%
Szallj le mas ferjerol!
2017. ápr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
73%
Ne legyél k..va.
2017. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
90%

Ha a jelenlegi feleségét és a gyerekét otthagyná egy másik nőért, tehát érted,akkor téged is ugyanúgy ott fog hagyni ha úgy adódik egy következő nőért.

És amikor te sorra kerülsz, addigra jó ideje lesz szeretője ahogyan most te vagy neki.

Szép dolog a szerelem, de mint minden, múlandó!

2017. ápr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Olyan könnyű azt mondani hogy szallj le más férjéről, de ő az egyetlen ember akit akarok. Belehalok a fájdalomba hogy családja van.

És igen, talán a szerelem múlandó de az utan is ott kéne lennie, a megértésnek , tiszteletnek, szeretetnek, őstinteségnek. Az ő kapcsolatukba szerintem egyik sincs meg. Ha tudnám hogy negvannak ezek a dolgok nem foglalkoznek ezzel az emberrel. Azt érzem ő életem szerelme.

Mindent eldobnék érte.

2017. ápr. 21. 23:05
 5/39 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy halsz bele. Ne gyerekeskedj. Hany eves vagy?
2017. ápr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
92%

A ti kapcsolatotok sem egy őszinte..


Egy anyának mindig fel kell állnia a padlorol, itt inkább a gyerek a kerdes. 3-6 év között a legfontosabb nekik az apa. Ekkor kezd a nemiségük is tudatosulni, tanulják, hogy milyen a felnott szeretet, törődés egymással, a családi modell épül be.

2017. ápr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
57%
*3-6 év között a legsérülékenyebbek a válásra, ami egy életen át tarto törest hozhat. Lehet nem látvànyos de felnőve lehet ő is válásokat fog begyűjteni magának es a valodi okot nem is fogja soha megtudni
2017. ápr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
71%

Rossz helyen jársz, ha megértést akarsz. Engem is elhagyott a párom két pici gyerekkel, de én azt mondom, hogy jobb ha megszabadultam tőle, mint az, ha a másik nőnek olyanokat mondogatna, hogy elhagy csak azért hogy lefeküdjön vele, de aztán hozzám jönne haza, mivel el nem hagyna. Szerencsére nekem a képembe mondta, igaz nem azonnal. Nekem abban szerencsém volt, hogy a másik nő nem volt hajlandó sokáig "osztozkodni", így viszonylag hamar kiderült. Sokkal rosszabb lenne annak a feleségének hosszútávon, ha ezzel a férfivel maradna. Én örülök, hogy nálunk kiderült, így van esélyem egy olyan férfit találni, aki nem csak kényelemből van velem. Az, hogy még nem mentem bele egy másik kapcsolatba az az én döntésem volt, de lehetőségem legalább van, így jobb, mint megcsaltnak lenni.

Másrészről meg tudlak érteni, én is voltam annyira szerelmes, hogy azt hittem belehalok, igaz a férfi nem volt nős és gyerekei sem voltak, szóval sajnállak őszintén.

2017. ápr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Én is sok mindenkit kinevettem , aztán mikor megismertem ezt a ferfit megváltotott bennem minden.
2017. ápr. 21. 23:46
 10/39 anonim ***** válasza:
94%

Ha a szeretője vagy, akkor othhon hazudozik, átveri a feleségét és a gyerekét, veled szórakozik, miközben talán a családjának lenne rá szüksége. Ha nem működik a feleségével, akkor előbb le kellett volna zárnia a házasságát.

Jelenleg téged is átver és hülyít, mert hagyod magad. Megérdemled.

2017. ápr. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!