Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiket elhagyott a párjuk 1...

Akiket elhagyott a párjuk 1 vagy 2 gyerekkel hogyan alakult az eletetek?

Figyelt kérdés

Annyira rossz, de sajnos olyan emberbe szerettem bele akinek van egy gyereke es elettarsa. Nagyon rossz ez nekem, lehet hogy otthagyná a feleseget mondta hogy ott de en nem biztos hogy benne lennék akármennyi akarom is ot.

Mi lenne a nővel meg a gyerekkel?

Tudom hogy en is lehetnek ilyen helyzetben. En sem szeretnem a gyerekemet egyedul apa nelkul nevelni.

Olyan rossz hogy pont egy gyerekes apaba estem bele. Na meg...lehet hogy ott se hagyná csak hülyítene engem.


Akit otthagyott a párja, nagyon rossz volt utana? Vegul hogy alakult az eletetek?


2017. ápr. 21. 22:37
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
91%

Tippelhetek?? Szerintem olyan 22-23 éves lehetsz! Abba a korban szoktak még "belehalni" a szerelembe. Pár év múlva majd rájössz milyen nevetséges dolgokat írkálsz össze. És hogy egy pasi sem ér annyit,hogy "belehalj".

Addig meg foglald le magad egy másik farokkal,mert a nős pasikád,hacsak nincs oltári nagy gebasz a házasságában,nem fogja otthagyni a családját!

2017. ápr. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
42%

Ugyan már elmúltam 23 jócskán, de kikérem magamnak. Ez a tizenévesek jellemzője, szerintem 19 a lány, esetleg 20 és most gyakornok egy cégnél.


Még sosem voltam szerető, csaltak már meg, de sosem a harmadik félre haragudtam.


Nem kell leszállnod más férjéről, ez nem az élethosszig stoppolom dolog, ahol egyszer kell megszerezni és lefoglalni a pasit. Törje magát inkább a feleség jobban, hogy ne fiatal lánykák után vágyódjon a párja.


Önálló gondolkozó lény a férfi is, a felelősség őt terheli. Te lefekszel egy számodra szimpatikus férfival, akivel le akarsz feküdni. Ebben semmi rossz nincs, senkinek nem hazudsz, senkit sem csalsz meg.


A pasi hazudik és csal.


Viszont szerintem nem szeret. Akiket ismerek, gyorsan dobbantottak az új lánnyal, mert az elég fontos volt nekik. Ha várnod kell rá, nem vagy elég fontos. És bizony itt kell kilépni, mert neked ez nem felel meg. Ha 3 hónapnál tovább tart, csak szeretőnek akar téged. Ha neked ez megfelel oké. Ha nem, inkább te zárd le, mert jobban fog fájni, ha dobnak.


Ja és nekem könnyen ment az újrakezdés, mert a kapcsolatunk haldoklott. Többször zavart a jelenléte, mint ahányszor vágytam a társaságára.


Aki szid téged, az tehetetlen és igazából a férjét utálja csak gyáva beismerni, mert az azt jelentené, hogy hibázott a választásnál.


Namindegy.


Remélem jól döntesz. Ne hidd el a nem olyan egyszerű lelépni dolgot. Nagyon könnyű lenne, összepakolja a cuccait és eljön. Megállapodnak a válásnál a hitelről, vagy akár előtte szóban. A láthatásról szintén. Kb egy órás beszélgetés, plusz fél óra a gyerekkel.

2017. ápr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj de nevetséges ellentéteket írsz.

Ez a pasi egy álom, akiért megéri erkölcstelennek lenned (<=>megcsalja a feleségét, elhagyná a családját, hazudozik, stb.) Akkor hol is van az álom része, ami olyan különlegessé teszi? Nagy a farka vagy jó a külseje? Ha igen, akkor most szólok hogy erre nem lehet stabil kapcsolatot építeni.


Másik személyes tapasztalatom:

Ismerek egy 45 éves férfit. 2 volt feleséggel, mindnek csinált egy-egy gyereket véletlenül. És most épp a legutóbbi szeretőjét sikerült felcsinálnia és őt fenyegeti azzal, hogy meglátja még hogy viselkednek és velük marad-e. Ha engem kérdezel ez még legalább egy gyereket fog csinálni egy következő nőnek véletlenül.


Az a férfi aki a felesége háta mögött kavar, akkor is fogja ugyanezt ha te leszel a feleség. Nem a kapcsolat minőségétől függ csak, sokkal inkább a személyisége olyan hogy neki mindig az új kell.

2017. ápr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
89%

Két gyerekkel hagyott itt a férjem egy fiatalabb csajért. Azt mondta, szerelmes lett.

A csajnak meg azt, hogy rossz a házassága. ;) De azt nem mondják el soha őszintén, hogy NEKIK mi ebben a szerepük.

Az én életem jól alakult, köszi. :) Lezártam magamban a múltat, tudtam, hogy nekem az az ember többé nem kell. Pár héttel később elkezdtem ismerkedni. Néhány hónap múlva megismertem a mostani férjemet. Mire kimondták a válást, mi már összeköltöztünk. Nem sokkal később esküvő, közös gyerek. Minden rendben.

Anyagilag eleinte nagy segítség volt, hogy elég jól megkopasztottam az exet, és gyerektartást is fizet rendesen. ;) Neki nagyon sürgős volt a válás, mert az új cica nagyon férjhez akart menni. Így ha közös megegyezéssel, gyorsan akart megszabadulni, kénytelen volt engedni.

Az új cica persze ezt valahogy nem így kalkulálta, hogy a fizetése fele nálam landol, a gyerekek meg két hetente náluk rontják a levegőt. Ráadásul nem szimpatizálnak a csajjal, és ennek hangot is adtak rendesen. Őszintén szólva már sajnáltam a csajt. :(

Két évet nem húztak le egymással, eddig tartott a hatalmas szerelem, amiért eldobtak mindent.

A befejezés klasszikus: szegény ex borzasztóan szenvedett a kapcsolatában, és kiöntötte a lelkét egy kolléganőnek...


Szóval én azt mondom, hogy ha neked ilyen pasi kell, aki egy házasságot már el.ott, és a gyerekét is hátrahagyva ugrik az új puncira, akkor hajrá! Hosszú távon a feleségével csak jót teszel.

Aztán majd rájössz, hogy miért nem voltak egymással boldogok. ;)

2017. ápr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
57%

" Ugyan már elmúltam 23 jócskán, de kikérem magamnak. Ez a tizenévesek jellemzője, szerintem 19 a lány, esetleg 20 és most gyakornok egy cégnél"


Aranyos vagy,hogy próbálsz belekötni...de ott van a "még" szócska,amit nem véletlen írtam oda. 22-23 évesen még bele szoktak halni a szerelembe,ez a kor az utolsó talán...aztán jön a nagy pofára esés és felnőnek,végleg!

2017. ápr. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
82%
Én a környezetemben nem igen tudok olyanról ahol apuka lelépett a szeretőért. Olyat annál inkább, hogy a feleségéhez könyörögte vissza magát. Szóval nem hinném, hogy elhagyná érted a családját.
2017. ápr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
18%
A női nem szégyene vagy.Sajnos volt szerencsém olyan nőhöz mint te.A párommal (aki most már a férjem) a munkahelyén kezdett ki egy ilyen cafka, csak a párom elutasította.Ekkor a csaj benyögte, hogy ő lenne szívesen szerető is, mert már volt ilyen felállásban neki nem okoz gondot.Párom elküldte melegebb éghajlatra es el is mondott mindent hogy mi történt.Közben kiderült, hogy párom barátjának tetszik (ezért volt indok miért hívjuk meg magunkhoz) és ekkor jött az én kis bosszúm.Párom haverját és a lotyót is (több más emberrel együtt) meghívtam az általunk rendezett sziveszteri buliba, ahol iszonyatosan kedvesen viselkedtem vele és megmutattam, hogy a mi kapcsolatunk harmonikus és szeretjük egymást.Utána lekopott, munkahelyet váltott.
2017. ápr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
59%

Aki azt írja, hogy a női nem szégyene vagy, meg l.ty.ó vagy stb, azok ezek a tipikus ENYÉM a pasi, én fogtam meg a tökeit, most aztán le nem lép innen, micsoda büdös rihe mind, akinek szintén megtetszik, hogy száradna el a két lába között mint a kóró stb stb... Én már csak tudom, mert nekem is volt olyan párom, akiben az elejétől kezdve nem bíztam meg, és amint felbukkant egy olyan nő, aki kedvesebb volt vele a szokottnál (a kedves ex egyébként minden nővel ugyanolyan illedelmesen és normálisan viselkedett, nagyon meggyőző volt, hogy ő senki nem érdekli), én is ilyeneket mondtam. Ott is hagyott végül az egyik ilyen rihéjéért, hála istennek, azt mondhatom. Nem tudom, az olyanok, mint az utolsó válaszoló, mit vagdalkoznak ilyen kifejezésekkel, miért fikázzák nőtársaikat... Oké hogy van, aki felajánlkozik, hogy lesz szerető, mert bejön neki a pasi és akar belőle egy szeletet, de honnan tudod, hogy a kérdezőnél ez volt? Van olyan barátnőm akit egy nős pasi vagy egy évig ostromolt, ment a sírás rívás, hogy a felesége csúnya, elhagyta magát, gyereket sem akar tőle, és pénzügyi összefonódások miatt sajnos nagyon nagyon nehéz lenne elhagynia... más kérdés, hogy a barátnőmnek hiába mondtuk, hogy ez duma, ő elhitte (nem is hagyta ott a pasi a feleségét).

12es tökéletesen megfogalmazta, minden szavával egyetértek. Nem a (másik) nőket kéne fikázni, hanem 1. magadban kéne keresni a hibát, ha megcsal, 2. kidobni mint macskát sz.rni és beletörődni, hogy na igen, ez az ember olyan típus, hogy nem tud megülni a valagán, ha lehozod neki feleségként csillagokat az égről is (Ismerőseim között meg pont egy ilyen van, 3 gyerek, tökéletes család, a feleség mindent megtett, 3 gyerek után is olyan tip-top, hogy még én is gyerek nélkül megirigyelem, fiatalabb az uránál 15 évvel, szóval még csak ki sem öregedett, aztán lecserélték egyszer csak egy ugyanannyi idősre, miközben a drága férje erőltette a nagy családot, meg mindent. De hát munkahelyi gondjai voltak és megismerkedett egy feltörekvő kolléganővel, aki sokat segített neki, itt pl. ez volt a magyarázat :) mert az mindig van.)

Kérdező, ez van, nem tudsz mit csinálni. Abban mondjuk eléggé biztos lehetsz, hogy melletted sem fog lecövekelni egy életre... ha ezzel együtt tudsz élni, akkor vidd!

2017. ápr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
43%

javítása az első mondatnak:

Aki azt írja, hogy a női nem szégyene vagy, meg l.ty.ó vagy stb, azok ezek a tipikus "ENYÉM a pasi, én fogtam meg a tökeit, most aztán le nem lép innen, micsoda büdös rihe mind, akinek szintén megtetszik, hogy száradna el a két lába között mint a kóró stb stb..." típusú nő.

2017. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
26%
17-es vagyok.18-asnak szól:Te sem ismersz engem, te miért is vagdalkozol és szólsz meg?Te sem vagy ezek szerint különb...Nem azzal van a gond hogy más nőnek tetszik, hiszen jóképű miért ne tetszene.Csak az hogy nem tartják tiszteletben, hogy a másiknak kapcsolata van.Ha elmondta a páromnak hogy tetszik neki, de a párom finoman visszautasította akkor mit erőszakoskodik?Miért mászik rá a másik párjára?Mert bántja az egoját hogy valakinek nem kell, es nem tetszik...és már csak azért is meg akarja szerezni.Szánalom a köbön, és 18-as te is ugyanolyan szánalmas van.Azért mert te szorongatod a pasid töleit az a te dolgod, más nem ezt csinálja...pfff
2017. ápr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!