Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiket elhagyott a párjuk 1...

Akiket elhagyott a párjuk 1 vagy 2 gyerekkel hogyan alakult az eletetek?

Figyelt kérdés

Annyira rossz, de sajnos olyan emberbe szerettem bele akinek van egy gyereke es elettarsa. Nagyon rossz ez nekem, lehet hogy otthagyná a feleseget mondta hogy ott de en nem biztos hogy benne lennék akármennyi akarom is ot.

Mi lenne a nővel meg a gyerekkel?

Tudom hogy en is lehetnek ilyen helyzetben. En sem szeretnem a gyerekemet egyedul apa nelkul nevelni.

Olyan rossz hogy pont egy gyerekes apaba estem bele. Na meg...lehet hogy ott se hagyná csak hülyítene engem.


Akit otthagyott a párja, nagyon rossz volt utana? Vegul hogy alakult az eletetek?


2017. ápr. 21. 22:37
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
10%
Utolsó írásom itt, ostoba emberrel felesleges veszekedni alapon.Én nem voltam sem trágár, sem bunkó.Mert egyszer használtam bizonyos nőkre olyan kifejezéseket amilyenek illenek rájuk na bumm...van szókincsem, de nem trágár.Te az írásodban irtad hogy a pasid lelépett a rihéjével...szóval te szerinted mindenki r.banc, olyat, hogy mindenki ri.anc egyetlen szóval sem állitottam.Nagyon sajnálom hogy az értelmi szintetek ilyen alacsony de nem baj (a kérdezőé és a tiéd) Egyébként meg téged hagyott ott a párod, szóval veled nem ok minden.További szép napot mindenkinek!😀
2017. ápr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Epp hogy okk vele minden, mert van esze nem a masodikat hibaztatja mint te meg bosszut tervelsz olxan gyerekes vagy.
2017. ápr. 22. 13:48
 33/39 anonim ***** válasza:
55%

egyik ismerősöm 26 évesen szült, a barátja otthagyta, fiatalabb volt mint Ő. Én már ismertem akkor is, aztán rá 4 évre munkatársak lettünk, nagyon jó barátság alakult ki közöttünk, aztán beleszerettem, Ő is belém, azóta együtt vagyunk. Feleségül vettem, már van közös gyerekünk is.

Az már mellékes, hogy szüleim nem fogadták el, nem mehetek haza, amit nem is nagyon bánok, olyan gyerekkorral, mint ami nekem volt, a legutolsó dolog lenne, hogy újra velük éljek.

3 év van köztünk, én vagyok a fiatalabb, de ez sosem volt gond, és most sem az.

2017. ápr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
11%
Hány éves vagy kérdező?
2017. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
68%

:-D

Mekkora már,hogy még csak tömöget,de te már azon aggódsz,hogy milyen lesz "szegény feleségnek", ha elhagyják! Vicces vagy!

2017. ápr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
9%
Lehet, hogy az új nők rondábbak és butábbak, de biztosan türelmesebbek, izgatottabbak, érdekesebbek, kedvesebbek, odaadóbbak, gondoskodóbbak és szenvedélyesebbek, mint az exek. A férfiaknak ez a mérce, nem a társadalmi státusz.
2017. ápr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
10%

mi lenne? kit érdekel?


te érezd jól magad, ha veled dug a pasi, valszeg mással is megteszi. az asszony meg biztos sejti, de vele marad.. akkor meg az ő dolga.


szórakozz!

2017. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
54%

1,2 ember itt olyan kis buta!

Aki menni akar had menjen! Aki maradni akar ugyis maradni fog!

Aki szeret az sosem hagy el! Aki nem szeret elfog!

Az ember mind a ferfi mind a nő ha visszamenőleg nézed is az volt hogy a fajfenntartas végett minél több nőt illetve férfit szerezzenek meg.

Ez ma is igy van nagyon ritka a monogamia manapsag. Akiknek jol működő házassaga van (ami egyebként nem egy laza séta a parton) ahhoz mehet akar maga a legszebb a nő is a világon úgyse fog megállni.

Ezek az érzelmek mind a kémia hatása.

Pl ha egy nő terhes a férje vagy párja azért olyan büszke mert latja a sajat manifesztációja kivetülését.

Az hogy a kerdező kibe szeretett bele is azért van mert nyilván olyan kémiai dolgokat lat pl nemzőképesség ami igen nagy előnyt jelent egy férfi számára.

Ez ilyen egyszerű.

2017. ápr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
34%
Én soha nem éreztem késztetést arra, hogy feleségemet elhagyjam, vagy megcsaljam.
2017. ápr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!