Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiket elhagyott a párjuk 1...

Akiket elhagyott a párjuk 1 vagy 2 gyerekkel hogyan alakult az eletetek?

Figyelt kérdés

Annyira rossz, de sajnos olyan emberbe szerettem bele akinek van egy gyereke es elettarsa. Nagyon rossz ez nekem, lehet hogy otthagyná a feleseget mondta hogy ott de en nem biztos hogy benne lennék akármennyi akarom is ot.

Mi lenne a nővel meg a gyerekkel?

Tudom hogy en is lehetnek ilyen helyzetben. En sem szeretnem a gyerekemet egyedul apa nelkul nevelni.

Olyan rossz hogy pont egy gyerekes apaba estem bele. Na meg...lehet hogy ott se hagyná csak hülyítene engem.


Akit otthagyott a párja, nagyon rossz volt utana? Vegul hogy alakult az eletetek?


2017. ápr. 21. 22:37
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
38%
Én egy ilyen esetet ismerek. Mindenki tudta h rossz a házassàguk. De a férj csak a gyerek miatt maradt. Na meg talán a kényelem miatt is. De amint jött a szerelem, nem vàrt egy percig sem. Hamar dobbantott. Hiàba fenyegette a neje, h öngyilkos lesz...stb. A mostmàr exférj boldog az új pàrjàval, jön a baba is. Az exfeleségnek meg nincs új kapcsolata. Mivel kistelepülésen élnek, mindenki tudja h milyen idegbeteg a nõ, nemigen lesz új pàrja. Sajna a gyereket tiltja az apától. Én csak ezt az egy esetet ismerem, több részletet nem tudok, mert kívülàlló vagyok, de az biztos, hogy nem hitegetette a pasi a nõt, hanem lépett gyorsan.
2017. ápr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
35%
Egyébként meg minden ember egyén, önálló individuum. Az, hogy aktuális élethelyzetben épp párban él, az egy gyorsan változó tényező, főleg manapság (de régen meg max nem lépett le az ember, de ugyanúgy félrejárt, aztán hazament, lekevert kettőt az asszonynak, és ment minden tovább békességben). Gyakran túlmisztifikálják ezt a házas az ember, milyen nő az aki rámegy dolgot... Aztán az milyen nő aki pl felcsináltatta magát és ezért vették el, tisztességből? Senki nem lát bele a másik kapcsolatába, és mindenki azt csinál, amit akar, lehet vitatkozni, hogy mi ocsmány viselkedés, meg mi nem, ezek a dolgok attól még megtörténtek, megtörténnek, és mindig meg is fognak a világtörténelemben.
2017. ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
13%
Ismét 17-es és 20-as vagyok.Egyáltalán nem vagyok idegbeteg szerintem te húztad fel magad.Én teljesen normális hangnemben irtam, veled ellentétben.Csak jót nevetek rajtad itthon.Ja igen és megtudtunk rólad mindent, hogy idegbeteg vagy és szorongatod a pasid tökeit, gratulálok.Te szóltál meg először, én csak reagáltam rá.Ha nem tetszik, akkor ne kommentelj ennyi.
2017. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

20

Én ettől nem leszek a női nem szégyene. Inkabb te vagy az, felajálkoztak a férjednek elutasitotta a csajt ti meg gondolom azota is ezen lovagoltok hogy micsoda no az ilyen.

A mi történetünk nem ilyen.

Az utolso előtti válaszoloval teljesen egyett értek.

2017. ápr. 22. 12:12
 25/39 anonim ***** válasza:
68%
Pontosan kérdező milyen nő az olyan, aki többször is felajánlkozik egy férfinak, habár az a tudtára adta, hogy párkapcsolata van és nem akar semmit.Az ilyen nőknek nincs önbecsülésük, nem nekem.És annyi férfi van miért pont az kell neked akinek családja van?Természetesen a férfi sem jobb egy fokkal sem őt sem védem egyáltalán.Ebben a témában nagyon konzervatív vagyok, egy barátnőmmel azért szakadt meg a barátságunk mert megcsalta a férjét és én ezt nem tudtam tolerálni, én ilyen vagyok.Valakinek meg ha belefér, hát rajta...de akkor ne egy gyerekekkel/családokkal kapcsolatos fórumon kérdezz meg ilyesmit, ahol annyi magára és gyerekkel egyedül hagyott nő,anya van.Senki nem érdemel ilyet.(17-es és 20-as voltam)
2017. ápr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
13%
Jaj és még valami, ha láttad nagy cimborád irását törölték...biztos nem véletlen.Es a 21-es által leírt idegbeteg nőhöz hasonlított...értelmező olvasás nulla.És az olyan emberek miatt szar a világ mint amilyen te is vagy.
2017. ápr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
76%
Elso munkahelyemen a fonokasszonyom mondta: Lanyok, nezzetek meg, a ferfiak mindig rosszabb, butabb, csunyabb nore cserelik a feleseguket. Igaza van. Szamtalanszor bebizonyosodott az elmult evekben.
2017. ápr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
32%

most jól megmondtad, jelentetted a válaszom, és kitörölték, mint ahogy mindent törölnek itt, amire jelentés érkezik, tehát ergo, szerinted nekem nincs igazam. Konzervatív vagy, ami nem baj, csak emellé még bunkó és trágár is. Az viszont baj. És igaza van a kérdezőnek, miért lovagoltok ezen, hogy valaki rámászott a párodra? Mit zavar téged, ha nem volt értelme a másik nő ügyeskedésének? Nem is tudnál róla, ha a párod nem panaszkodott volna neked (ez is furcsa nekem, férfi létére nem tudja maga lerendezni, neked kell itt édes bosszúznod meg mittudomén....)

Plusz ez egy szabad fórum, a kérdező azt kérdez meg, amit szeretne, ha te csak szidalmazni tudod, az a te bajod. A kérdésre érdemben nem válaszoltál, még csak példát sem írtál arra, hogy hogy alakult emberek élete, akiket esetleg elhagyott a férjük a gyerekkel, mert EZ a kérdés. És igenis idegbeteg vagy, hiába jelentesz megint, püffögsz meg ronda, alpári szavakat használsz nőtársaidra. S te értelmező olvasásos nulla.

2017. ápr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
17%

*és a te értelmező olvasásod nulla.

(egyébként meg nagyon sok nő elhagyja magát miután megvan a hapsi meg főleg a gyerek, szóval nem hiszem, hogy megállja a helyét az, amit az előttem válaszoló írt, hogy mindig rondákért hagyják el a feleségeket... Láttad te a kérdezőt, meg a szóban forgó feleséget, vagy miért mondasz ilyeneket? És hangsúlyozom, nem voltam nős ember szeretője, sőt, engem hagytak már el így, és mégsem vagyok ilyen besavanyodott másra sárt dobáló, mint ti...

2017. ápr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
78%

Nezd, lehet, hogy a kerdezo egy ritka kivetel, valoban;) Szebb, okosabb, jobb az agyban, nem tudhatjuk.

De en mint irtam, szamtalanszor bebizonyosodott a kornyezetemben. Harminc kiloval nehezebb, rohado fogu, apolatlan a szep, kedves no mellett?!


De a kerdezotol kedves, hogy aggodik az asszony miatt...

2017. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!