Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik az általatok ismert...

Melyik az általatok ismert legnagyobb korkülönbség - egyrészt, ha a férfi az idősebb, másrészt ha a nő az idősebb - egy kapcsolatban, ahol született közös gyermek?

Figyelt kérdés
Gondolom, inkább a celebek között ismertek ilyen eseteket - vagy esetleg személyesen is?

2017. máj. 8. 15:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi!

Én 29 vagyok most a férjem 44! 3 gyerekünk van. 3 éves, 1,5 éves és 2 hét múlva a 3. baba.

A férjem előző házasságából van 2 fiú az egyik 20 a másik 24 eves. Korán lett apa anno.

De ott van a férjem tesója. Ott a nő 43 a tesója meg 30. Onnan született egy kislány aki most 4 eves. Akart meg a tesója egy babát de a felesége nem merte bevallalni.

Ez szamodra elképesztő vagy mi?

2017. máj. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nàlunk 10 év van.Én vagyok 30, férjem 40, egy éves a gyerek.


Ismerősömnél 16. Ott is a pasi az idősebb. 3 gyerekük van.


Olyat, hogy a nő az idősebb csak olyat ismerek ahol még nincs gyerek, és kb 5 év van köztük.


Ja még egy párt ismerek, ott most jön a baba, kb 10-15 év lehet a különbség. Ott is a férfi az idősebb.

2017. máj. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

mi :)

én 26 vagyok, a férjem 45 lesz. 6 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok. van egy lassan 3 éves fiúnk és most vagyok 30 hetes terhes a kislányunkkal.

2017. máj. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A dédnagyszüleim. Köztük 17 év volt a dédnagyapám javára. Hat gyerekük volt, és igazán semmi problémát nem okozott náluk, nagyon szépen éltek.
2017. máj. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
26 év,férjem javára. 2 gyerek van. Szerintem kettőnk közül ő a fiatalosabb sok mindenben. :)
2017. máj. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!