Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a taktikátok arra az...

Mi a taktikátok arra az esetre, amikor megőrültök a gyerekektől?

Figyelt kérdés
Amikor nincs lehetőség elszabadulni otthonról, de mégsincs kedvetek játszani, hallgatni őket, egész egyszerűen csak egyedül szeretnétek lenni? Van valami taktikátok, hogy "gyorsabban" teljen az idő ilyenkor? (1.5 és 3.5 évesek)
2017. máj. 18. 16:21
1 2
 11/18 jafnrétti ***** válasza:
26%
Most tök komolyan érdekel, hogy mesét bekapcsolni miért hasznosabb válasz, mint elmenni sétálni?
2017. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Bekapcsolok valami meset , es adok valami ragcsat.

2 eves.

2017. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%

Gondolom azért " pontoztak le" mert a kérdező egyedül szeretne éenni egy kicsit. Gyerek ricsaj mentesen.

És hát a sétából nálunk annyi lenne h elérnénk a játszóteret, és az egyébként is ingerült idegállapotomban még másik 3-10 gyerek csivitelését, zsiválgását is hallgatnom kéne.... Mellesleg fokozottan figyelni a gyerekre h mit csinál

2017. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 jafnrétti ***** válasza:
28%
Hát akkor sincs egyedül, ha beülteti őket a tévé elé szerintem. De nekem mindegy, csak akkor szóljatok, hogy egyenválaszt kell adni.
2017. máj. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%

Olvassatok mar el mit irt a kerdezo!!

"HA NINCS LEHETOSEG ELSZABADULNI OTTHONROL"


tehat azert lettel lepontozva gondolom, mert nem a kerdesre valaszoltal.

Mert ha pl omlik az eso, vagy varni kell a szerelot, vagy epp 39 fokos lazzal szenved otthon az anyuka, bizony nincs lehetoseg setara.

2017. máj. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

en a kerdesre valaszoltam megis lepontoztak.

pedig mi is irtuk a pancsolast meg a meset, de a kedvukre pakolast is beengedni a kutyat cicat... ez ugy latszik nem hasznos.

ugy utalom ezt a gyerekvallalas neveles resznel hogy sokkal tobben hiszik ok tojtak a spanyol viaszt mint kene...akkora gaz.

2017. máj. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
A kapott % nem csak az én értékelésemből alakul ki. Nekem minden válasz hasznos volt. Ti húzzátok le egymást.
2017. máj. 19. 12:29
 18/18 anonim ***** válasza:
11#, 16# pont ti vagytok a legjobb példák arra, milyen, amikor valaki piszlicsáré dolgokon felhúzza magát, aztán napokig ezen kattog, mert nem bírja elfogadni, hogy más nem úgy gondolkozik esetleg valamit máshogy csinál. Megsértődik, puffog, aztán "dögöljön meg a szomszéd tehene is" felkiáltással ész nélkül pontoz.
2017. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!