Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti miért vállaltatok gyereket?

Ti miért vállaltatok gyereket?

Figyelt kérdés

2017. máj. 24. 01:10
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

4-es, amint látom, olvasom, téged igenis érdekel, mások mit gondolnak erről. Vagyis VAN anyai ösztön benned. Gondold át alaposan!

Bocs az offért, nem kotozkodni akartam.

Egyebkent van gyermekem. Sosem amiatt vallaltam, hogy oregsegemre eltartson. Szerettem volna megtapasztalni a szuloseget. Es tényleg ez az élet egyetlen igazi értelme. Nem könnyű. De szép anyának, szulonek lenni!

2017. máj. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
70%
#10: lehet, hogy van, mert szeretek másokról gondoskodni, állatokról is nagyon, és nővérem gyerekeit is imádom, de kicsi gyerekkorom óta rettegek a szüléstől és minden orvosi dologtól. Attól rosszul vagyok, ha a szakrendelő előtt el kell menni.
2017. máj. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
47%
Páromnak van gyereke, igy szerencsére nem nyaggat ezzel, lehet én leszek, a nem macskás, azokat annyira nem csípem, hanem a kutyás néni valamikor :)
2017. máj. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
41%
Kb olyasmi a kérdés, miért vállalsz párkapcsolatot, családot
2017. máj. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
28%
És megmondom őszintén, gimiben a lányok nagy része tervezte, minél hamarabb babát akar, de én borzadva hallgattam, ahova egy tampon éppenhogy befér, hogy jön ki egy sok kilós gyerek? Jó, persze, ésszel tudom, mi történik, de rettegek tőle. Ha szülnék netán, csak császárral.
2017. máj. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
39%

Párkapcsolatot azért, hogy társam legyen, de ez nem jelenti azt, szerintem, hogy közös gyerekünk is legyen. Persze a klasszikus család így épül fel...

30 felett vagyok, van társam, de ha netán holnap szakítanánk, olyan férfit keresnék, akinek van gyereke, és nem akar újból.

Pár éve gyermektelen pasit akartam csak, de nem lehetek önző.

2017. máj. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
62%

Erre a kerdesre miert valaszol aki NEM szeretne gyereket? Vaganykodni azzal hogy nem akar? Mert total ostobasag, mintha arra a kerdesre hogy "miert festettel hajat?" Azt irnad hasznosnak velt valaszkent "hat en sosem festettem." Ha nem akarsz, nem Neked szol a kerdes, tovabbtekerhetsz, nem kell mindenhez hozzaszolni amirol nem tudsz velemenyt alkotni, esetunkben hogy miert vallalTAL gyereket.....hiszen te nem vallaltal.


En azert, mert szeretek csaladban elni, es a jovoben is szeretnek. Es azert is, mert jo latni hogy Te "krealsz" egy kis emberket akit nevelgetsz, es sikeres felnottkent inditod itjara. Ez legalabb akkora sikerelmeny mint a karrier. (szerencsere azt az oldalt is jol ismerem), sot nagyobb mert ez orokre szol, es ebben erzelmek is vannak.

2017. máj. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
55%
Mi azért vállaltuk mert vágytam rá hogy átéljem milyen a terhesség, szülés és milyen az amikor van egy kisbabád. Szerintem egy nőnek ez a legnagyobb kihívás az életben , egyszerre anyának , nőnek és feleségnek lenni. Karrierem is van, így azt is tapasztaltam. Rengeteg fáradtság, lemondás és áldozat, de annál nagyobb boldogság amit egy gyerek ad. Ezt elmondani nem lehet, nem vagyok ősanya típus, de én életemben senkit nem szerettem úgy mint a kisfiam, egy kis csoda át életünkben és minden egyes nap csak pusztán a jelenlétével örömet ad nekünk. Mikor megszületett az első pár hónap után azt mondtam soha többet , nem lesz tesó mert nem volt könnyű. Hiányzott a régi életem, a munkám, a szabadság. Aztán idővel belerázodtam, találtam olyan munkát amit mellette is tudok csinálni. És tavaly nyáron bekattant megint valami és elkezdtem vágyni még egy gyerkőcre. A nehézségek ellenére ujra át akarom élni a terhességet, szülést és az első hónapokat, mert utána 2x kapom meg a gyermekeim őszinte feltétel nélküli szeretetét. Most 28 hetes várandós vagyok, nyáron születik a kistesó , a kisfiam akkor 2,5 éves lesz. Nem lesz egyszerű de szeretem a kihívásokat. 😊 Dolgozni, utazni ráérek majd ha már a gyerekek is nagyobbak.
2017. máj. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
21%
Azért mert a párom akarta.
2017. máj. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
66%

15 voltam, mikor a kistesóm megszületett. Először nem volt nagy a szerelem. :) Főleg, hogy mindent nekem kellett körülötte csinálni. (Muter nem épp mintaanya, na.)

Aztán olyan másfél éves lehetett, mikor egyszer pelenkázás után a nyakamba csimpaszkodott és szó szerint éreztem, hogy árasztja felém a szeretet.

Akkor tudtam, hogy egyszer majd akarok gyereket. Ezért: a nyakba csimpaszkodó dundi kis karokért. :)

Röviden: anyai ösztön.

2017. máj. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!