Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak szerintem beteges dolog?...

Csak szerintem beteges dolog? Lányos anyukák?

Figyelt kérdés
Épp ma kertészkedés közben jutott eszembe miközben gondolataimban jártam, hogy anno kiskoromban, amikor serdülni keztem anyámat folyton érdekelte a testem változása.. Volt, hogy néha mikor este már aludtam (azt hitte) oda jött az ágyamhoz, hogy benézzen mennyire szőrös már ott.. Ha valaki ismerőssel találkoztunk és megjegyezte milyen nagy vagyok, joformán lecsöcsörészett, hogy igenám..! Mikor mégkissebb voltam, nem akartam vele elmenni sétálni inkább apukámmal maradtam itthon (nyár volt) és azt mondta, hogy csak egy bugyiba lehetek itthon, pedig én fölsőt is szerettem volna húzni mert már akkoris gáznak tartottam..
2017. máj. 25. 23:23
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Utána mikor már nagyon zavart, hogy mekkora a cicim melltartót sem akart venni.. Pedig tudta, hogy gáz nekem.. Igazából napestig sorolhatnám.. Köszi ha elolvasod és véleményt írsz! :)
2017. máj. 25. 23:25
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

És most napjainkban, ma milyen az anyukád, mi újság van vele, az apukád mit szól ehhez ?

Nem egy normális dolog az biztos.

2017. máj. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

szólt *


Lehet, hogy bujkált benne egy cseppnyi pedofília.

2017. máj. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem normális dolog. :( Te szegény, nagyon szar lehetett így élni
2017. máj. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Mára már 20-on éves vagyok, nekem is van egy gyerkőcöm! Mikor terhes voltam a vizsgálatoknál mindig beakart velem jönni, szülésnél is végig ott volt.. Terhesség alatt folyton fogdosta a hasam holott tudta, hogy utálom ha ezt csinálja.. Szóval terhesség alatt is voltak dolgai.. Mikor szoptattam volt, hogy folyton bámult, mikor az is azért rémidegesítő.. Mikor otthon vagyunk (Náluk) van, hogy pucéron mászkál mielött menne valhova és öltöznie kéne, ez is zavar és tudja is.. Volt rá példa, hogy mikor pl fürdés után volt ő akarta átpelenkázni a gyereket az ágyon, terpesz ülésbe volt bugyi nélkül (akarva-akaratlanul is oda néz a ember..)


Apukám pont az ellenkezője.. Mikor úgyvan ha csak egy alsó gatya van rajta még akkor is takargatja magát, pedig azért mégis csak az apám..

2017. máj. 25. 23:49
 6/18 A kérdező kommentje:
Hátha 20 év után is ennyire bennem van ezaz egész.. Rendessen megpecsélt 1-2 dolgot..
2017. máj. 25. 23:50
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
anyukád beteg. ne hagyd vele kettesben a gyereked
2017. máj. 26. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ez a dolog beteges. Illetve anyukád a beteges. Én sem bíznám rá a kislányt. De ha jól értem, elköltöztél, és azóta is ilyen. Most már miért hagyod? Miért nézhet szoptatás közben, és miért lehetett bent a szülésen? Ezek ellen már tudnál tenni.
2017. máj. 26. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez beteges!!!egyedül ne hagyd vele a gyermeked egy pillanatra se!!szerintem próbálj erről beszélni vele
2017. máj. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Van ilyen ismerősöm, fura, nem pedofil, a saját magyarázata szerint a gyereke a saját teste része, szóval egyszerűen ez egy fura kötődés, nem képes felfogni, hogy a másik egy tőle teljesen független emberi lény. Nem tiszteli az intim szférád. Mi otthon "nudizós" család voltunk, teljesen természetes módon sokat voltunk mi is és a szüleim is meztelenek, vagy alsóban, de sosem gondoltam, hogy nincs meg az intim szférám. Szóval nálunk látták maguktól is a változást, de ebből ügy sem volt soha.
2017. máj. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!