Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak szerintem beteges dolog?...

Csak szerintem beteges dolog? Lányos anyukák?

Figyelt kérdés
Épp ma kertészkedés közben jutott eszembe miközben gondolataimban jártam, hogy anno kiskoromban, amikor serdülni keztem anyámat folyton érdekelte a testem változása.. Volt, hogy néha mikor este már aludtam (azt hitte) oda jött az ágyamhoz, hogy benézzen mennyire szőrös már ott.. Ha valaki ismerőssel találkoztunk és megjegyezte milyen nagy vagyok, joformán lecsöcsörészett, hogy igenám..! Mikor mégkissebb voltam, nem akartam vele elmenni sétálni inkább apukámmal maradtam itthon (nyár volt) és azt mondta, hogy csak egy bugyiba lehetek itthon, pedig én fölsőt is szerettem volna húzni mert már akkoris gáznak tartottam..
2017. máj. 25. 23:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd egyedül a gyereked vele!! Képzeld csak el, benned mekkora ttaumát okozott neadja az isten, de a gyerekeddel is ezzel csinálná vagy rosszabbat. Nálam már az kiverte a biztosítékot amikor benézett a bugyidba..

Anyád beteg! Édeaapáddal nem tudsz erről beszélni? Az se normális, h felnött nő mesztelenül rohangál a lánya és az unokája elött.

2017. máj. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 hencsyke ***** válasza:
91%
Szerintem az a normális, ha mindenkinek meg adják a kellő intimitást,főleg serdülőkortól, persze én is mindent meg beszéltem az anyukámmal, de furcsa is lett volna, ha megcsöcsörészett volna mások előtt vagy kukkolászott volna, h mennyire kezd szőrösödni stb..Benned is meg maradtak meg ezek az esetek, mert kellemetlenül érezted magad miatta, pedig ha ez természetesen megy, akk inkább a tini érdeklődik az anyukájánál, h ez h megy ilyenkor vagy ez mennyire normálisa dolog és csak átbeszélik a dolgokat. Szerintem, ha látod, h ezt csinálja a te gyerkőcöddel is, akk ülj le vele beszélgetni, h ez benned is nyomott hagyott és nem szeretnéd ugyan ezt a lányodnál is. De azért erős lenne, ha ezért el is tiltanád a mamájától, mint ahogy mások tanácsolták...szerintem csak beszélgetés kérdése és megérti ő is.
2017. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkivel! A gyerkőc nálunk kisfiú, meg amint meglátnám a legelső jelet, hogy bármi is történne azonnal lépnék és szólnék neki..


Igen, mai napig elég nagy trauma bennem.. Mondjuk nem értem mért csinálta, nem nagyon került szóba nálunk..

2017. máj. 26. 18:27
 14/18 anonim ***** válasza:

Fú, gáz! :(

Nálunk dédimamámban volt egy ,,kis" biszex hajlam...

Mamám mesélte (aki a menye volt, ugye papám volt a dédimama fia és mama a felesége), hogy egyszer ott aludtak még fiatalon az anyósnál (dédimamánál) és még nem voltak házasok papámmal, ugye nem alhattak egy közös ágyban... És akkor dédimama éjjel odafeküdt mamám mellé és elkezdett nyúlkálni ,,oda".

Szerintem tutira sikítottam volna!

2017. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%

Én szerintem nem hatásos csak a beszélgetés a kérdező anyukájával, hiszen a kérdező már sokszor elmondta neki, hogy ez nem jó, nem normális, ne csinálja, az meg mégis.


Én alapból nem értem, hogy ha téged ez zavart gyerekkorod óta, akkor mi a bánatos fenéért engedted, hogy fogdossa a hasad, és hogy bemenjen veled szülni??? Most komolyan! Ennyire nem tudsz érdekérvényesíteni? Most ne haragudj, de ha a figyelmeztetésem ellenére akár csak egy szikrányit látnék abból, hogy azt csinálja a lányomnak, amit velem tett, azt nem tenné zsebre. Egy ilyen ember nem változik, mivel beteg.

Én akkor mint anya, a saját gyerekemet fontosabb lenne megvédeni, mint a saját anyám. Ugye érted!


Remélem neked is a gyereked a fontosabb, akit megvédesz, ha már magadat képtelen vagy.

2017. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
22%
Ezt a kérdést nem kiemelni, hanem törölni kéne...
2017. máj. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt tudom írni, mint az előttem szólók. Ez beteges. Egy tinédzsernek is megvan a maga, saját intimszférája. Láthatod, hogy trauma volt ez neked, és mivel azóta sem változott, én biztosan nem engedtem volna, hogy a hasamat simogassa, vagy hogy bejöjjön velem szülésnél. A szoptatásról már inkább nem is beszélek!


Mi nagyon jó kapcsolatban vagyunk édesanyámmal. Szinte mintha testvérek lennénk, a legjobb barátok. Ő jött be velem szülni, mert a párom nem bírta és kiment. No, de vele mindent megtudok beszélni. Nem kukucskált a bugyimba, nem csöcsörészett még otthon sem, nem hogy nyilvánosan. És rendesen felvilágosított mindenről, ahogy azt egy felelős édesanyának kell.

A gyerekemet pedig -mindegy, hogy fiú, vagy lány- nem hagynám vele kettesben. Még egy pillanatra sem. Az fix.

Majd ha már a te gyereked nagyobb lesz, akkor is terpeszben fog előtte ülni, alsónemű nélkül? Én úgy penderíteném ki a házból, ahogy az illik, független attól, hogy a mamája vagy sem.

2017. máj. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon beteges.

Én sem hagynám kettesben a gyerekkel.

2017. máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!