Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mennyi havi jövedelemre...

Ti mennyi havi jövedelemre vállaltatok 2. vagy 3. babát?

Figyelt kérdés
2017. máj. 26. 16:44
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
27-es, mi a munkátok?
2017. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
51%

Férjem ügyvéd,így változó a keresete,de 400e mindig megvan.

Én középiskolai tanár vagyok,magán órákkal együtt éppen elérem a 200e-t.

Egy gyermekünk van csak,nem mertünk kettőt vállalni,de ha minden igaz 4 hónap múlva költözünk el Budapestre,elméletileg magasabb lesz a fizetésünk,így már erősen gondolkodunk a második gyereken.

Tudjuk,hogy ennél sokkal kevesebb pénzre is születik 2-3 gyerek,de nálunk is cél az,hogy a gyereknek tudjunk biztosítani mindent(lakás,autó),ezenfelül nagy ház van,azt is fenn kell tartani,és 2 autó,amit szintén tankolni kell,ami kegyetlen sok pénz,mert a férjem és én is Telkiből járunk fel Pestre dolgozni. Épp ezért is döntöttünk a költözés mellett.

2017. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
52%

"nem kell kitelepulni kukasnak meg szobalanynak vagy mosogatonak."

Nemcsak ezeknek lehet kitelepülni. Saját szakterületre is diplomával / szakmával. K..va unalmas már ez a csicskának megy a magyar nyugatra duma. De ha csicskának menne is ki mind, akkoris jobban járna. Legalább 1000 euroért csicska nem 80-120 ezerért.

2017. máj. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
42%
nem akarok hinni a szememnek, sír a szátok és nagy részetek nettó 500.000 Ft-t kerestek. Ez mi? Valaki egésznap dolgozik, és nem keres meg nettó 250.000 Ft-t. Öcsém, ti szarrá keresitek magatokat és azt kell olvasnom, hogy milyen szar csak nettó 450.000Ft kerestek és sajnáljátok a gyerek miatt nem kerestek többet. Ez komolyan vicc. xD
2017. máj. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
49%
ööö....én most visszaolvastam a kommenteket,kinek sír a szája itt (rajtad kívül)?
2017. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted aki itt jól keres, az csak fél napot dolgozik? :)

Szép is lenne.

Ha hülye vagy és nem értesz semmihez, ne másokat okolj érte!


25: IT és könyvelés.

Férjem nem szakirányú diplomával végzi és nulláról tanulta meg. Van csak érettségivel rendelkező kollégája is, aki már előrébb jár. Folyamatosan képzi magát. Egyszerű "betanított" call centeresnél kezdte, de nem elégedett meg annyival.

2017. máj. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Fura lesz, mert gyerekem nincs, de sokat kalkuláltam, amikor még témában volt.

Kp nem sok lenne (aránylag), talán 200e havonta, de erre akár 6 gyereket is bevállaltam volna, ha nem egyedül kell nevelni. Tanyán élek, földterülettel, a fogyasztás egy része (élelmiszer) megterem, ha megdolgozok érte. Ami sok lett volna az az "eldobhatós" kiadások (pelenka, esetleges gyógyszerek, stbstb).


Azt nem értem, hogy egy ilyen kérdésnél miért kell belemenni a "ki mennyit keres" témakörbe. Nem tök mindegy?

2017. máj. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
140.000 és 135.000, egy élő gyermekünk van, kettő pocakban.
2017. okt. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!