Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék szülő párkapcs...

Hogyan lehetnék szülő párkapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy hogyan lehetne gyermekem férfiként anélkül, hogy bárkivel is kapcsolatba kerülnék?

Az örökbefogadás nem játszik nálam, saját gyereket szeretnék, akit egyedül nevelnék.


A béranya bérlésen gondolkodtam de ez elég körülményes és tele van mindenféle kockázattal. Pár ilyen oldal van a neten de süt róluk hogy kamuk.


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!


2017. máj. 26. 22:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Férfiként szinte lehetetlen, ha kizárod az örökbefogadást (habár az egyedülállók ott is nagyon a sor végén vannak).

Nőként elég sokaknak "sikerül", akik elvakultan anyák szeretnének lenni, de a férfi nem akarja vagy nem stabil a kapcsolat. Teherbe esnek, megszülik, közben a pasi lelép és máris kettecskén maradnak a babával.

Nálad azért nehezebb a helyzet, mert a bíróság is az anyának ítélné nagyobb eséllyel, másrészt a nők többsége nem hordja ki a gyereket, ha amúgy sem akarja.

Úgyhogy ilyen kikötések mellett nem igazán fog menni.

Miért nem akarsz kapcsolatot? Miért csak vér szerinti lehet? Ilyen feltételek mellett miért akarsz ennyire gyereket?


Melegek többsége örömmel áll örökbefogadó szülőnek.

2017. máj. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Tehát az abortuszosoknál mindegy, hogy 18 a gyerek, nem lesz apja a magzatnak, nincs hova vinni, hol lakni, az nem gáz, az szüljön csak.

Akinél minden megvan, az meg ne akarjon gyereket, mert épp nincs anyaszereplő az életében. Csodás.

2017. máj. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Szeretnék vér szerinti gyereket és nem szeretnék párkapcsolatot. Az ehhez és a felneveléshez szükséges anyagi forrást természetesen tudom biztosítani. Ennyire egyszerű a képlet. Bu zika sem vagyok, egyszerűen csak nem akarok kiszolgáltatott lenni a nőknek. (A nők csak "megdugatják" magukat vagy elmennek egy hímivarsejtért aztán sínen van minden az olyan esetben mint amilyen az enyém.)

Bár ahogy ebben a témában kezdek elmélyedni és -ahogy le is írtátok- azt látom hogy itt is minden a nőnek kedvez míg én kiszolgáltatott leszek. Ezt az asszimetriát szeretném mérsékelni de ahogy írtátok is ez nagyon nehéz.

A probléma hogy hiába van szerződés, a gyerek jogi úton nem kikényszeríthető. Melyik országba veszik ezt a szabályozást lazábban? Nem baj ha a világ másik végén is van, csak legyen biztos. :)

2017. máj. 27. 21:35
 14/18 anonim ***** válasza:
8: Miért?:-o
2017. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Ismet egy kisebbsegi komplexusos ferfi.......na az kene meg, az ilyennek gyerek! :)
2017. máj. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Kis kiegeszites: aki ennyire be van tojva egy parkapcsolattol hogy kiszolgaltott lesz, annak

a., meg nem volt egy normalis parkapcsolata, ami bizonyos kor utan mar eleg gaz

b., sulyos onertekelesi zavarai vannak



Mi tortent veled ami miatt idaig jutottal? Lehet egy pszichologus amugy nem artana, viccen kivul, mert amig a lelked ennyire nincs rendben, semmikepp nem javasolt hogy gyermeket nevelj!

2017. máj. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nem a kisebbségi komplexus hanem 2 hosszú párkapcsolat + egyéb családi tapasztalatok vannak bennem. Ha nem probléma a részletekkel nem untatlak tovább. De szó mi szó sok új dolog már nem érhet.

Hidd el, nem attól lesz valaki önértékelési zavaros vagy életképtelen hogy egyedül akar gyereket nevelni.


Úgy mondanám hogy ez egy természetes és logikus reakció a részemről. Mondjuk azt is megértem hogy ismeretlenül ez hülyén hangozhat a számodra.

2017. máj. 28. 08:01
 18/18 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy valami rossz tapasztalat. Mert alapvetoen nem normalis ha egy ferfi mar nem akar tobbe not az eletebe, legalabbis akkor, ha nem 70 feletti ozvegy.

Szival en azert ezt megprobalnam kikezeltetni, higgy benne, ennel nagyobb lelki zavarokat is sikerul kikezelni!


A gyerekeknek szukseguk van edesanyara. Mar csak a leendo gyereked miatt is megerne magadat meggyogyitani, hogy igazi csaladod lehessen, mindenki megerdemli.

2017. máj. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!