Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Éreztétek valaha, hogy rossz...

Éreztétek valaha, hogy rossz anyák vagytok?

Figyelt kérdés

Ez csak egy álom miatt fogalmazódott meg bennem. Tegnap éjjel azt álmodtam, hogy a most 10 hetes kisfiamat kórházba kellett vinni, annyira beteg volt. Súlyos tüdőgyulladása volt és ott mondták az orvosok, hogy már régen el kellett volna vinnem dokihoz, milyen anya vagyok. Hihetetlen bűntudatot éreztem, hogy nem vettem észre, hogy a gyerekem ennyire beteg.

Nagyon rossz volt, felkelés után is éreztem azt a bűntudatot, pedig szerencsére teljesen egészséges a babám.

Mesélnétek, hogy nektek volt-e valaha olyan érzésetek, hogy rossz anyák vagytok?


2017. jún. 9. 08:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Én személy szerint mindenkinek zöld kezet adtam, minden válasz hasznos volt.
2017. jún. 9. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!