Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák: hogyan...

Kisgyerekes anyukák: hogyan tartjátok kordában a testsúlyotokat?

Figyelt kérdés

Két gyerekem van, 3.5 és 1.5 évesek (mindkettő otthon van még velem). Mellette egyetemre járok levelezőn. Háztartás, stb. Heti 2x van segítségem, ebből egyik az iskolai nap, a másik az egyik hétvégi nap. Ekkor "érem utol" magam, a háztartást, na meg tanulok. A szülések 10-10kg-t jelentettek, és nem tudom leadni. Sportoltam korábban, de most szó szerint orra esem esténként. Az ételek gyerek-barátok, sok zöldség, gyümölcs, főként csirkehús, de a mennyiségeket nehezen tartom. Észrevettem, hogy stressz esetén kajával kompenzálok.


Ti hogy csináljátok? A feszültséget mivel vezetitek le?

Milyen ételeket esztek és mennyit?



2017. jún. 14. 17:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Két kenőmájas kifli :D

szerintem ettől bármelyik dietetikusnak kihullott az összes haja :)

2017. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.
2017. jún. 14. 20:37
 13/13 anonim ***** válasza:

Genetikám jó tehát nincs ilyen gondom, persze még azért szeretnék még jobban kinézni mert még teljesen nem vagyok a régi 5 hónappal szülés után - de már nem sok kell hozzá.

Én kenegetem magam mindenféle zsírégetővel meg karcsúsítóval.

Nem tornázom és eszem rendesen.

75 kg-mal mentem szülni vagy többel és most vagyok 58 kg.

162 cm-hez. Szeretnék még vagy 5 kg-ot fogyni.


33/N

2017. jún. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!