Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbabát szeretnénk, erre...

Kisbabát szeretnénk, erre Anyu azt mondta, hogy ráérünk még, nem kell elsietni. De miért mondja ezt?! Szerintem mindenki magánügye mikor szeretne babát vállalni.

Figyelt kérdés
Mindenünk megvan a férjemmel, magunkat tartjuk el teljes mértékben. Már 24 éves koromban elköltöztem otthonról. Én már két éve szeretnék babát, úgy gondolom nem felelőtlenség belevágni, mert van saját lakásunk, autónk és félretett pénzünk is. Nem beszéltem mèg neki erről, hogy 2 éve szeretnék, csak múltkor szóbakerült, mikor mondtam, hogy megyek egy vizsgálatra és kérdezte miért, akkor mondtam, mert babàt szeretnénk, erre ezt nyögte be. Amúgy elég fiatalos, lehet még nem szeretne nagymama lenni?! Én ezt is megértem és semmire nem kötelezzük őt majd, akkor jön ha szeretné látni majd az unokát. Anyósomék viszont Anyuval ellentétben nagyon örülnének neki.
2017. jún. 16. 17:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Egyébként tudja, hogy még csak most kezdtünk bele, mert tavaly vettünk csak lakást, előtte albérletben voltunk és örültünk ha magunkat eltartjuk.
2017. jún. 16. 18:00
 12/20 A kérdező kommentje:
Amúgy azt tudja, hogy a pajzsmirigyemmel van gond, de ez csak tavaly ősszel derült ki, egy doki mondta, hogy nézessem meg, de amúgy meg nem is volt nagy eltérés, de emiatt megyek endokrinológushoz. Amúgy csak pár hónapja próbálkozunk.
2017. jún. 16. 18:04
 13/20 anonim ***** válasza:
87%

na ezért nem kell előre megmondani!!

mi direkt nem szóltunk, mert az úgy az igazán meglepi, illetve nem jönnek mindig azzal: hogy nem vagy még terhes??

blőőőő

2017. jún. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%
Akkor meg nyilvánvalóan 2 oka is volt rá, most írtad le.
2017. jún. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem tetszene ilyen ebszólás. Közölném is vele, hogy majd mi eldöntjük, mikor jöjjön, úgysem a nagymamák örömére készül a gyerek.

Jó kérdés, akarna-e nagymama lenni, bár úgysem ő dönti el. Az én anyám 41 évesen nagymama (én 23 vagyok), de imádja, és annyira büszke rá. Szóval talán más a gond.

2017. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azért nem mindegy a hangnem, hogyan is hangzott. Ezt meg csak te hallottad. Lehet beszólásnak is gondolni, de én még ezt a mondatot csak ilyen "legyintésként" hallottam, mint "azt csináltok, amit akartok", "lesz ami lesz," stb.
2017. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ti dontésetek és 28 vagy tehát inkább hajrá:)
2017. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha felnottnek erzed magad , készen egy gyerekre, az ott kezdodik h nem érdekel mások de főleg nem anyukád veleménye. Magatoknak szulod, nem masnak
2017. jún. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
51%

"Szerintem mindenki magánügye, mikor szeretne babát vállalni"

Ha ezt valóban így gondolnád Kedves Kérdező, akkor nem izgatna édesanyád véleménye. Majd Ha 100% -ig biztosak lesztek abban a Férjeddel, hogy eljött az ideje a családalapításnak, akkor nem fogsz "engedélyt kérni" anyukádtól, vagy mástól.

2017. jún. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Anyósom dettó ez volt :) a különbség az h mi jó későn vállaltunk babát, 10 év együttlét után. Előtte anyósom is, ráérünk még, jaj hova még stb. Utána változott a helyzet már szeretett volna unokát de azt hitte neki már nem is lesz. De hát lett és most boldog nagymama. Ő is nagyon fiatalos egyébként, sztem nálatok is ez lehet a gond. Lényeg ne foglalkozz más véleményével, ti akartok? Hát legyen! Anyud meg majd hozzászokik a dologhoz.
2017. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!