Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerek mellett hogyan kötitek...

Gyerek mellett hogyan kötitek össze a hajatok hogy nyugiban tudj hajlongani, birkozni és szép is legyél? 2 copf fejtetőn érdekesen nézne ki?

Figyelt kérdés

Nem akarom levágatni, de lassan ugy nézek ki mint Isaura a rabszolgalány igy mégis levágtam vállig, de olyan lapos igy is mintha le lenne "vajazva" és soha nem látok ki belőle.


De ha fejtetőn két kb "kismaréknyi"hajat diszkrét szilikongumival felfogatok, akkor megáll ahogy szeretném. Pár tincs az arcba, fejtetőn emelt, hátul egybeomlik.


Csak nem lenne érdekes ilyen haj egy komolyabb, közepkoru anyukának?

(Sötétbarna)


2017. ápr. 1. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Konty?

Nekem nagyon hosszu a hajam, a fenekemig leer, csak siman felgumiztam mindig. Nem huzta meg a lanyom, max az elejen parszor, de megszokta, termeszetes lett neki, hogy anyanak hosszu a haja, igy bekenhagyja. Kenyelmes is igy nekem, nem gatol semmiben. Nagyon ritkan kontyban van, en azt szeretem.

Nekem a ket copf kicsit kislanyos, de ha jol erzed magad ne torodj massal. Termeszetesen nem neznelek hulyenek ha talalkoznank a varosban:)

2017. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Apróságnak tűnik a téma, de engem is zavar :D

Én amúgy konty típusokat szoktam kipróbálni, persze ez a rövid hajadnak nem biztos hogy működne. Youtube-on amúgy sok haj összefogási tipp videó van, itt egy pl.:

https://www.youtube.com/watch?v=bFhXVfZ8MiE

2017. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
3 gyerekem és derékig érő hajam van.Lófarokban,vagy feltekerve(kontyba vágom).Van,hogy befonom.
2017. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak egy kontyhoz jo sok csat kell, vagy én nem értek hozzá, de nem marad meg.

Majd nézek valami videokat

Köszi a tippeket.

2017. ápr. 1. 20:54
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

En befonom vagy konty. Esetleg sima lofarok.

A ket copfot fent, hat azt hanyagolnam....kisiskolas korig cuki.

2017. ápr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

nekem is fenékig érő hajam van.

én is lófarok, felteker, befonom egy vagy két tincsbe, vagy fejhez fonom. de ezeket nem a fiam miatt csinálom, hanem a házimunka "könnyebben" megy. a fiamat sose zavarta, nem tépte.

és két copfba nem fognám, max azt szoktam hogy összefogom két kontyba majd feltekerem. ez kicsit kevésbé kislányon nekem :)

2017. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!