Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Insta anyuka függőség bámulás?

Insta anyuka függőség bámulás?

Figyelt kérdés

Kedves Anyukák, magamnak is nehezen vallom be, hogy mióta megszületett a babám (12 hete) szoptatás közben mindig instázok a telefonomon. Azzal, hogy a telefonomon olvasgatok talán nincs is semmi gond. De az instán dúsgazdag insta mamikat "csodálatos" életén ámuldozok és ábrándozok.

Tudom, hogy ez hamis világ, és nagyon durva rongyrázás, a gazdagság, a könnyű életvitel, a külcsín, a tökéletes smink, ruha, öltözék stb. ez csak a felszín, és ki tudja mi van mögötte. Tehát az agyam ezeket tudja, mégis úgy érzem rá szoktam erre és ezzel hergelem magam, hamis képet állítok fel magamban tudat alatt.

Vagytok még így? Le kellene szoknom erről, mert tudom csak hamis elvárásokat, buta hiányérzetet kelt, pedig nem kéne elégedetlennek lennem az életemmel.

Köszönöm, ha valakinek van építő jellegű véleménye!


2017. aug. 10. 16:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
58%
Nézd Kérdező, lehet, hogy a szemedben Jennyfer nulla, de valaki szemében Ő a minden, ezért vásarol neki yachtot, erre szeretne rávilágítani az utolsó hozzászóló. Az első hozzászólasodban még semmi rosszat nem írtál Jennyferről, de ahogy jöttek a kommentek úgy durvult a véleményed, végül eljutottunk oda, hogy szerinted egy nulla. De mi alapján? Hiszen pont most beszéltük meg, hogy az internet nem a valóság. Ha valakire meg akarsz haragudni, azok mi válaszolók legyünk, ne Jennyfer. Nyugodj meg! És jól tetted, hogy letörölted magad.
2017. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!