Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek egy olyan embernek...

Szerintetek egy olyan embernek aki a kutyáját a gyermeke elé helyezi el a lelkében, vagy akár mellé, annak milyen a lelki világa? De komolyan.19f

Figyelt kérdés

Nekem ugyan nincs gyerekem, de van most kisöcsém, és a büdös életben nem tudnám azt mondani hogy a kutyám ér annyit mint ő.


Mondjuk becsúszott gyerek, de szeretjük, a szüleim is, de van egy ismerősünk, akik komolyan a kutyát egy asztalnál etetik a kisgyerekkel és mondják a magukét hogy a kutya is ugyan olyan mint a kisgyerek és nehogy úgy érezze hogy kevesebb neki a szeretet. majd anyuci megpuszilja a kutyát és utána a gyereket puszilja arcon... Ki is fejtette hogy éppen annyit ér a kutya mint a gyerek... a kutya meg megy ki a kertbe belehemperegni a szarba. Olyat meg olvastam, hogy egyesek kijelentették itt, hogy egy kutya többet ér egy gyermeknél... Ezeknek az embereknek mi a baj a lelki világukkal? Sérültek? Vagy csak szimplán *****?


2017. aug. 20. 17:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
32%

Nekem is többet ér az állat, mint az ember.


Kivétel ezalól a párom és a gyerekem, velük egyenértékű. Ennyi, feleősséget vállaltam érte, csakúgy, mint a kicsinkért, szeretni fogom az állatomat is ugyanúgy.

2017. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Most inkább az egészséges embereket kérdeztem, bocsi első!
2017. aug. 20. 17:13
 3/26 anonim ***** válasza:
41%

Nem normálisak az biztos, és ezt nem csak én mondom hanem minden ép elméjű és civilizált embernek ez a véleménye például a lakótelepünk kutyamániásairól. Például panelházban van olyan hogy egész éjjel ugat a kutyája, miközben a gazdája is otthon van. És emiatt látszanak rajta a tartós kialvatlanságra jellemző jelek.

Az meg hogy valaki még elé is helyezi a kutyát a gyereknek vagy egyenrangúnak tekinti vele, ha nem lenne gyereke akkor azt mondanám hogy hat hónap golyó általi kötelet neki, selejtekre nincs szükség.

Meg lehet nézni például a legközelebbi fővárost, Bécset. Egyetlen beteges kutyamániás zombi sem vonszol az utcán kutyát. Míg itt a keleti blokkban egyfajta betegség lett a kutyamánia. Ahelyett hogy a gyerekével foglalkozna. És szidja a politikusokat, mint ha azok tehetnének arról hogy a lakosság egy része nem normális. Vagy panaszkodik az alacsony bérekre. Miért ha háromszoros bér lenne akkor az egy főre eső kutyák száma is háromszorosára ugrana? Idióták!

Amúgy nekem is volt kutyám gyerekkoromban. De felnőtt ember ne vonszoljon kutyát, gyereknek játszótársnak elmegy, de felnőtt ember az a gyerekével és családjával foglalkozzon.

Vagy volt olyan eset is hogy 28 négyzetméteres panelban volt két szülő, két gyerek és három kutya. Majd a gyerek sírt a folyosón hogy éhes. De azért volt ám három nagytestű kutya, ami valószínű nem szabadenergiával üzemelt hanem evett. Arra volt pénz.

2017. aug. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem, miért kell ezt összehasonlítani? Az élet két különböző területe. Lehet erősen kötődni egy kutyához, és ő is lehet családtag (speciel én szeretem, ha valaki nem csak szereti, de tiszteli is annyira a kutyáját, hogy úgy bánik vele, ahogy arra szüksége van, kutyaként és nem embergyerekként). De azt kérdezni mi a fontosabb, a gyerek vagy a kutya, szerintem olyan, mint a banánt és az almát összehasonlítani. Nincs értelme.
2017. aug. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Hármas! Egyetértel nagyvonbalakban! Azért abban nem hogy nem kell kutya, mert pl kertes házban HA megengedhetik maguknak akkor nem árt ha van, mert jeléez és örzi a házat. Bár a riasztó is, de ahogy mondod gyereknek jó ha van mert a gyerekek nagyon szeretik az állatokat. Amúgy énis. Pl imádom a cicákat, de hogy egy macskát nem helyeznék a kisöcsém elé az fix... Ez érthetetlen számomra. Amúgy ahogy mondod, hiába lesz béremelés, nem lesz több gyerek, mert ez a betegség nagyon durva és sajnos emiatt fogyunk. A nők abprtuszra járnak, nem gyereket, hanem kutyát nevelnek, amivel kb semmit nem tesznek hozzá társadalmunkhoz. És most ne hidd hogy aboprtusz ellenes vagyok, habár nem tetszik, erről nem vitáznék most, ez csak egy tény. a kölykét kikapartatja de 2 kutyát azért eteti meg hozza visszi.... azért ez se normális sztem... Am az a 3 nagytestóü kutya annyit zabál amennyiből simán jóllakhatna a család... 28m2-ben meg 3 kutyát? Úr isten... szerintem a kojált kellett volna kihívni....
2017. aug. 20. 17:25
 6/26 A kérdező kommentje:
Négyes, nyilván a gyerek a fontosabb, ha nem lesz, kihalunk! UIlyen egyszerü. Most lehet jönni hogy mennyi ember van, csak ne felejtsd hogy nagyrésze arab és afrikai ember, de mi Európai emberek, ki fogunk halni....
2017. aug. 20. 17:26
 7/26 anonim ***** válasza:
59%
És az baj? Miért? (Ennek semmi köze a kutyákhoz.)
2017. aug. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Már hogy ne lenne. Ha nem a gyerekét kapartatná ki, és nem 3 kutyát nevelgetne helyette akkor nem itt lennénk. ÉS igen, nagyon nagy baj hogy kihalunk. Képzeld én sajnálom a rasszunkat. Sőt, sajnálnám ha a néger vagy ázsiai rassz tünne el, azt is. De én fehér ember vagyok, és ragaszkodom a kultúránkhoz, rasszunkhoz... ebben semmi gonoszság nincs.
2017. aug. 20. 17:34
 9/26 anonim ***** válasza:
50%

Mi igaz kutyakat nem tartunk, macskaink vannak, szamszerint 2, de eszembe sem jutna, hogy elorebb helyezzem oket a lanyomnal. Sot egyszinten sincsenek. Elso a gyerek, akarhany eves, ha 20-30 eves, akkor is. Nincs olyan dolog, se kutya, se macska, ami ezen valtoztatni tudna.


A panelban tartott kutyakrol annyit, hogy rettento idegesito tud lenni, edesanyamek a foldszinten laknak, a kozvetlen szomszedjukban kutyas lakik, ahogy belepunk a lepcsohazba ugrik neki belulrol az ajtonak, es ugat, kapar, persze a legtobb lakot ez idegesiti, foleg, hogy mindenki a foldszinten keresztul kozlekedik. A masik az erkelyre kiengedett kutya. A legtobb helyen visszhangzik, a tobbi haz falarol veri vissza az ugatast, akar ejfelkor, akar vasarnap delutan. Hasonlokeppen vagyunk mi is, egy vegigdolgozott het utan, vagy szombat ejjel nem tudunk rendesen aludni, vagy vasarnap delutan, mert feszt megy a ricsaj valamelyik lasakban/erkelyen.

Szerintem a kutya panelba, tarsashazba nem valo, asztalhoz, agyba, 20nm-re sem. Ezzel parhuzamosan a macska sem valo asztalhoz, sem agyban, probaltuk oket kiskoruk ota igy szoktatni, de meg mindig jobban alkalmazkodnak a "bezartsaghoz", mint a kutyak.

2017. aug. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
49%

Kertes házban vagy falun oké a kutya, mert ott házőrző szerepe van. De panellakásokban nem házőrző hanem ahogy mondani szokták, négylábú szexpartner és/vagy gyerek helyett azt szeretgetik. Ez nem normális jelenség, egyáltalán nem az. Ha nincs valakinek gyereke, akkor is a párjával sétáljon ne pedig kutyát vonszoljon.

És nem csak arról van szó hogy fogy a nemzetünk ha kutyát nevelünk, hanem a felnőttként való kutyabuzulás elhülyülés is.

Vagy láttam olyan esetet hogy egy panellakó zombi olyan kutyát vonszolt ami méterekről bűzlött. Romlott hús szaga volt és az illető azzal aludt. Vagy panel erkélyére kizárta a zombi a kutyáját, az meg vonyított és csurgott le a kutya leve, ha értik mire gondolok. Az ilyenek nem munkásemberek hanem selejtek. Mert munkában megfáradt munkásembernek igénye van a civilizált életre.

2017. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!