Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha vki 40 évesen még nem...

Ha vki 40 évesen még nem szült és nincs is jelenleg barátja, az valószínű nem is akar már gyereket?

Figyelt kérdés

ezt azért kérdezem, mert aki éppen tetszik nő 40 éves és nem úgy néz ki, hogy szülni akar...és jelenleg barátja sincs.

Most kapott egy elképesztően nagy állást...úgyhogy nem hiszem, hogy feladná...habár nem tudom. Nem ismerem még a nőt, most akarok bepróbálkozni nála.


Amúgy én nem akarok gyereket, pont jó lenne a nő nekem...ha persze ő sem akar gyereket.


30/F


2017. aug. 22. 00:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet így előre megjósolni, ma már úgy kitolódott a szülök dolog is, hogy az csak na. Ismerek nem egyet, nem kettőt akik 47-48 évesen szültek.
2017. aug. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jelent semmit. Lehet, hogy eddig úgy volt vele, hogy nem volt "kinek" szüljön. Egy nőnél az, hogy "épp most kapott elképesztően nagy állást" semmit se jelent, ha gyereket akar, akkor gyereket vállal, de amíg nem úgy néz ki, hogy lesz is, addig meg csak elfoglalja már magát valamivel.
2017. aug. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ismerkedj vele, nyugodtan, közben úgy is kiderül mik a tervei.

Mondjuk én arra tippelek hogy nem akar. 30 körül lenne így, karrierrel meg minden akkor simán mondanám hogy neki lehet belefér még 10 év csúszás, de így nem hiszem.

2017. aug. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A 2. válaszolóval egyetértek, két egyedülálló 40 körüli barátnőm is van „jó” állással, akik nagyon is vágynának saját családra… csak éppen nem találnak megfelelő társat hozzá (nyilván lenne, akivel „csináltathatnának” maguknak gyereket, de családot szeretnének).

Szerintem ilyen korban már általában nagyon jól tudják a nők, mit akarnak, és azt is, hogy nincs túl sok idejük a gyerekvállalásra, így ha akar gyereket, és összejönnétek, vélhetően nem fog éveket várni, hogy megtudja, te vagy-e a potenciális apa.

2017. aug. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt magas beosztásban dolgozó barátnőm, akinek folyton befuccsoltak pár év után a kapcsolatai, így nem azért nem lett gyereke, mert nem akart. Így 38 évesen jutott oda, hogy rájött már nagyon öregszik és csak olyanokkal randizott, akiket elve potenciális apajelöltnek tartott és előre közölte, hogy ő nem hajlandó gyógyszert szedni és gyereket akar egy éven belül. Végül talált is megfelelő partnert.
2017. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, az azért kemény :O Én el nem tudom képzelni egy ilyen szitu hogy zajlik, és hogy nem rohan bárki fejvesztve tőle...mármint nem azért mert későn akar gyereket, hanem hogy így megmondja a dolgokat egyből..elég rémisztő lehet. Bár ezek szerint nem mindenkinek.
2017. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát a saját korosztályában keresgélt, aztán gondolom ott senki nem lepődött meg azon, hogy így áll hozzá, és korrekt módon közli is előre, meg amúgy is egy határozott céltudatos nő, szóval tényleg nem lehetett meglepő tőle, hogy civilben is úgy nyomta. Nyilván a nem szed gyógyszert nem úgy értette, hogy az első szexnél már gyereket akar gyártani, csak úgy, hogy tőle senki ne várja, hogy kezébe veszi a fogamzásgátlást, mert záros határidőn belül gyereket akar, úgyhogy szóba se jöhet az a módszer. Mindenesetre én nagyon röhögtem mikor elmesélte, hogy ő ezt így konkrétan szó szerint mondta valami orvos csávónak, aki találkozgatni akart vele. :D Nem ő lett végül a befutó társ és apa amúgy, de ettől nem hátrált ki a dologból, csak vele végül mégse jött össze hosszabb távon.
2017. aug. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt mondom, mindenképpen érdemes megpróbálkozni nála. :)
2017. aug. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pár év múlva hidd el te is akarsz utódot.) Én is nagyon irtóztam 30 évesen ettől még, de 35 évesen már térdepelve könyörögtem a barátnőmmel hogy végre lehessen.

Végül nem lett sajnos egészségügyi problémái miatt ami szakításhoz vezetett mert értéktelen pasinak éreztem magam mellette.

Amúgy pedig annak a nőnek akinek 40 évesen nincs még gyereke az sajna gyanús.) Viszont már sokan vállalnak a negyvenes évek közepén is ami szerintem nem rossz mert érettebb agyban is mindkettő fél és ha egészségesek akkor miért ne.

2017. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akar az gyereket csak elcseszte korábban az életét hülye pasikkal.
2018. febr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!