Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam le a 2 éves...

Hogy szoktassam le a 2 éves fiamat az éjjeli kakaózástól?

Figyelt kérdés
Májusban volt 2 €ves. Kb fél éves kora óta átalussza az éjszakát. Már 1 hete folyton felkel, hogy kér kakaót. Addig sír, üvölt amíg nem adok neki. Már 1,5 hete folyik az orra lehet nem ébredne meg ha nem lenne náthás. Van egy nővére szóval nem hagyhatom sírni mert akkor ő is felkel . Bízom benne csak azért kel fel mert nem kap rendesen levegőt és csak azért kéri a kakaót. Reggel délben este van kakaózás az elalváshoz illetve felkelés után.
2017. szept. 2. 11:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
86%

Akkor ordít, de nem engedsz, a nővée kibírja - de ha így haladsz MINDIG fel fog kelni, mert RÁSZOKIK.


Nehogy már egy kisgyerek dirigáljon :D Kapd össze magad, vagy a fejedre nő, de piszkosul

2017. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
81%

A tehentej nyàkot termel attól folyik az orra.

Le kell állni vele egy időre. Próbáld ki.Tapasztalatból írom.

Mondd hogy szabadságra mentek a tehenek mától csak víz vagy tea van!!!!

2017. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom mikor írtam, hogy 8 szor iszik kakaót egy nap. De lehet félre írtam valamit. Napi 3 szor 1,5 deci egy fél teáskanál kakaóval. Akárhogy számolom az még fél liter sincs. Rendesen eszik normális mennyiségeket. Ma este is csak 2 kortyot ivott belőle. Most éjjel nem kelt már fel.
2017. szept. 3. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!