Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem szereti a lányunkat?

Nem szereti a lányunkat?

Figyelt kérdés
1 hónapos a lányunk. Többször kelek fel éjszaka arra hogy az édesanyja kicsit kiabál a lányunkkal, amiért sír, flegmán kérdezi a lányunkat hogy fáj-e neki a pelenkázás, éjszaka oly annyira össze vesztünk hogy közölte egy régi sérelmünket hogy vigyem akivel megcsaltam. Nem tudom mi az oka hogy szülés utáni depresszióról van e szó vagy alapból nem szereti. Egész terhességét imádta, várta de most ez a fordulat nem értem. Napközben egyébként nrm fordul elő Ilyen de legalább minden 3. Éjszaka "kiabálás" van...
2017. szept. 8. 16:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%

A gond az hogy megcsaltad. Hiàba règi sèrelem (ahogy írtad), ő nincs tùl ezen.

Talàn azt hitte, a gyerekkel majd bizonyítasz neki, ès tùl tud esni a hűtlensgeden, de ahogy làtszik ez nem sikerült. Esetleg ha ezen mèg kattog is a mai napig, akkor nem kell csodàlkozni, ha ilyeneket szól be, hogy vidd el azzal a gyereket akivel megcsaltad!

2017. szept. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
Nekem ez egyertelmuen szules utani depresszio. Noveremnek is volt es szó szerint idegesitette a kislánya meg kb leszrta ,szerette de ugy erezte nem akar se anya se feleség lenni mindent támadásnak vett. Nem fogadott el gyógyszereket , kellett 3 honap kire belátta mi a baj.
2017. szept. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%

1# ez is benne lehet. Bar enis egyszer felreleptem ( csókig jutott a dolog) elmondtam neki megbocsajtott. Persze nem felejti el. Amig friss volt fel-fel emlitette, de a gyerek kapcsan soha sot mar regen nem mondogatja.

Ha ő ugy dontott h ilyen pasinak szul akkor meg is erdemli. Ket emberes dolog.

2017. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%

Szülés utáni depresszió.


Két pillanat alatt lehet ön- és közveszélyes.


Nem, nem tudja "összeszedni magát", ehhez szakember kell.


A lehető leghamarabb.

2017. szept. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

Miért nem kelsz fel te a gyerekhez éjszaka, hogy megelőzd az idegességet?


Nekem sem és szerintem senkinek sem sétagalopp segítség nélkül gyerekezni.


Szerintem fáradt, kimerült, tehetetlennek érzi magát, és csak ahhoz az emberhez tudna fordulni, aki nem segít neki és megcsalta.



Én veled kiabálnék a helyében.


Gondolom azt hitte a terhessége alatt, hogy majd megváltozol, ha jön a baba, de ehelyett maradtál, aki voltál.

2017. szept. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Lehet szimplán nehezére esik éjjel x alkalommal felkelni, mivel azt írod nappal nincs ilyen gond. Figyeld mindenképp, ha rosszabbodik akkor depis. Én pl a betegségem miatt akkor vagyok ilyen mikor leesik a vércukor szintem.
2017. szept. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
8 hetes a kislányom, és tényleg néha nagyon fárasztó és kiakasztó a nem alvás, vagy hogy az embernek fogalma sincs miért sír a pici. De soha nem kiabálok vele, meg nem "flegmázok" vele, nem gondolom, hogy ez normalis lenne. Szerintem is szülés utáni depresszió... Vigyázni kell, Nehogy kárt tegyen abban a kicsi lányban, mikor éjszaka ilyen dühös.
2017. szept. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Ha csak éjjel van ilyen és nem bántja az semmit nem jelent. Nekem is volt ilyen, mikor hulla fárdt voltam és már nem tudtam mi baja.
2017. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Fáradt. Ennyi az egész.
2017. szept. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

Valószínűleg fáradtság lehet. A lányaim extra korán átaludták az éjszakát, se fogzás, se betegség nem zökkenti ki az alvásukat, de ha véletlenül zaklatottabb egy éjszaka (pl. költözés, tesó születés), az tuti, hogy másodszorra káromkodva mászok ki az ágyból. Rühellek sírásra ébredni. Mondjuk a gyerekekre nem zúdítom rá, mire átérek, magam vagyok a nyugalom.


Kellj fel néha te és próbáld elfeledtetni vele, a patkányságodat.

2017. szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!