Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem szereti a lányunkat?

Nem szereti a lányunkat?

Figyelt kérdés
1 hónapos a lányunk. Többször kelek fel éjszaka arra hogy az édesanyja kicsit kiabál a lányunkkal, amiért sír, flegmán kérdezi a lányunkat hogy fáj-e neki a pelenkázás, éjszaka oly annyira össze vesztünk hogy közölte egy régi sérelmünket hogy vigyem akivel megcsaltam. Nem tudom mi az oka hogy szülés utáni depresszióról van e szó vagy alapból nem szereti. Egész terhességét imádta, várta de most ez a fordulat nem értem. Napközben egyébként nrm fordul elő Ilyen de legalább minden 3. Éjszaka "kiabálás" van...
2017. szept. 8. 16:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%

Imádom a lányomat, de nekünk is volt olyan időszak amikor az éjszaka közepén ordítottam és sírtam, már ott tartottam hogy mindjárt fogom és kiviszem a kert végébe! Egyszerűen nem tudtam hogy miért sír, hulla fáradt voltam éa tanácstalan...


Mikor szabadnapos vagy vagy másnap nem kell korán kelned kelj fel te a babához, vidd el sétálni mikor otthon vagy a párodnak meg add ki feladatba, hogy addig aludjon, vegyen egy fürdőt, nézzen/olvasson valamit - csináljon bármit amit szeretne! Szüksége van neki is egy kis pihenésre

2017. szept. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%

Ha csak éjszaka ilyen, akkor nem hiszem, hogy nem szereti, csak utál éjszakázni. Simán lehet, hogy fáradt és ezért dühös az egész világra, a gyerekre is és rád is és mindenkire, aki aludhat és aki őt nem hagyja aludni. Aludjon a babával napközben, te meg segíts neki.

Mellesleg ez még csak az első hónap, vannak gyerekek, akik évekig kelnek éjszakánként többször...

2017. szept. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem is csak fáradt, ingerült.

A kapcsolatotok lehet, hogy már ott megbukott, hogy itt teszed fel a kérdést.

Segíts neki, valaki már írta, hogy vidd el a picit sétálni addig ő aludjon/pihenjen. És ha sikerült napközben pihennie akkor kérdezd meg ezt tőle

2017. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
81%
Sztem is fáradt lehet, segíts neki, ugyanúgy a Te gyereked, vedd ki a részed a feladatokból. És próbálj mellette állni mindenben mert úgy tűnik felerosodtek benne a múltbeli serelmek
2017. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%

Fáradt. De azért figyeld, ha nap közben is látod rajta, akkor vidd el szakemberhez. Néha vidd el a kicsit sétálni, addig ő aludjon. Ha éjjel szopizik, egyszer-egyszer altasd utána te vissza. Első gyerekem éjszakai szopi után még 2 órát ébren volt minimum, második evett-aludt. A max 3-4 órás egybeni alvás hosszú távon kicsinálja az embert. Ne engedd főzni pár hétig, rendeljetek menüt. 2-3 hónapos korában ha szerencsétek van, aludni fog.

Egyen magnéziumot, tök jót tesz az idegeknek!

2017. szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
6%
Honnan tudod, hogy nap közben ez a fajta viselkedés a gyerek felé nem fordul elő? Mindig otthon vagy velük? Amíg ilyeneket csinál, nem szívesen hagynám kettesben a picivel otthon egy percre sem. Nem normális ez, szülés utáni depresszió lehet.
2017. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
81%

Mert nyilvn rohadtul kellemes, hogy egész nap a gyereke esetleges ordítását hallgatja (ha hasfájós, pl.), főz, mos, takarít és még éjszaka is hallgathatja a sírsát.


Rohadtul frusztráló, hogy sír és bármit csinálsz tovább sír. És már magadat okolod, hogy te vagy a hülye, a szerencsétlen, amiért nem tudsz rajta segíteni, amitől aztán mérges leszel.


Kelj fel te hozzá éjjel, és probléma megoldva.

2017. szept. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
ESténként például míg vacsorázik én büfiztetem a gyermekünket viszont 20perc múlva közli tegyem le
2017. szept. 11. 13:36
 19/20 anonim ***** válasza:
75%
Talán segíteni kellene neki te paraszt, nem össze vissza kefélni. Irtózom az ilyen gusztustalan gyökerektől.
2017. szept. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
64%
Osztom az előző véleményét.
2017. szept. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!