Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Napi minimum 3 órás munkahelyr...

Napi minimum 3 órás munkahelyre történő utazás mellett ti bejárnátok dolgozni a 3 éves gyereketek mellől?

Figyelt kérdés

Hamarosan vissza kell terjek dolgozni, amibe az a bokkeno, hogy napi 3 orat utazok majd odavissza, ebben 2 ora vonatozas es 1 ora Bkv-zas van, sok sok atszallassal es gyaloglassal. A munkaidom mindennap hetfotol pentekig 8 ora 20 perc. Erre jon a 3 ora igencsak kimerito utazas.

Ti csinalnatok ezt a helyembe?

Hozzateszem lenne lehetoseg kozelebb dolgozni, nem is egy, akar cegen belul is de az mar nem irodai munka lenne hanem egy alacsonyabb fokozatu. A munkaber ugyanannyi lenne kb.

Mit tennetek ?

Nagyon ki fogok keszulni a 3 oras massziv utazgatastol?


2017. szept. 9. 11:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha van jobb, akkor nyilván nem dolgoznék így. De nekem nem volt választásom. Vidéken élünk, 25 km-re a várostól, ahol dolgozom. A munkaidőm fél 8-tól 4-ig tart, pénteken rövidebb, hétfőtől péntekig viszont reggel fél 7-kor megyek el itthonról, negyed 6 - fél 6, mire hazaérek. Nyilván a tömegközlekedés miatt. De nekem nem volt más lehetőségem. Illetve szerencsére ez nem jelent gondot. Már 3 éve így megy. A munkahelyemet, a munkámat nagyon szeretem, anyagilag is rendben vagyunk, a kisfiammal pedig minden ezen felüli időt kihasználok, tehát nincs ebből gond.
2017. szept. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
34%
Alapból nem mennék olan helyre, ahová három órát kell utazni, pont.
2017. szept. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%

#10

Akkor majd az apja foglalkozik vele aktívan hétköznap, te pedig hétvégén.

2017. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%

Így hogyan lehet háztartást vezetni, be vásárolni, főzni plusz a férj se szenvedjen hiányt.

?

2017. szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Megdöbbentően hasonló az életünk: A Nyugatiba érek be én is, 2 óra vonat, 1 óra BKV. 8 óra és 20 perc munkaidő :)


Nekem még nincs gyerekem, de így is nehéz a főzés, takarítás, bevásárlás, magánélet hétköznap, annyira elmegy az idő, és annyira hulla vagyok, mire hazaérek.


NEM vállalnék így be gyereket. Magamra nincs így időm, vagy a lakásra, nemhogy egy gyerekre. Mindenképpen váltanék. Furcsállom, hogy Te, aki ezt csináltad már, és láttad, mennyire kizár minden mást ez az ingázós munka, min dilemmázol. Egyértelműen közelebbi!

2017. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Szia, igen hasonlo az eletunk 😊

Akkor te megerted milyen ez a sok utazas.

Valoban ilyenkor mar a gyerekre es a csaladra haztartasra kell osszpontositanom.

Bpre bejarni hatalmas nehezseg, csak annyit szenvedtem ezert a munkahelyert, vilag eletemben irodan akartam dolgozni, kotetlen munkaidoben.

De ez igy valoban kivitelezhetetlen.

2017. szept. 11. 12:46
 17/17 A kérdező kommentje:

Mindenkinek koszi a valaszt!

Megragtuk atbeszeltuk es arra jutottunk, hogy nem megyek vissza pestre dolgozni. Ahogy atszamoltam mennyi.lenne az utazas per nap, rajottem, hogy nem 3 ora hanem 4 !

Oda 2 es vissza 2 ora, napi 6 atszallassal.

Nem vallalom. Ha visszamegyek dolgozni kozolni fogom mar az elejen, hogy nem megyek vissza.

Ha mas nem akkor kilepek a cegtol es keresek kozelebbit itt a varosban.

2017. szept. 23. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!