Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szexel a gyerek, hogy kezelitek?

Szexel a gyerek, hogy kezelitek?

Figyelt kérdés
Szülők! Veletek egy házban élő gyereketek szexuális élete mennyire zavarja a ti nyugalmatok? Mennyire nehéz az hallani, utána egy asztalhoz ülni, ilyenek?

2017. szept. 14. 09:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%

Az a lényeg, hogy ezt a helikopterkedést legyőzze az ember, amikor eljön az ideje. Inkább legyenek együtt otthon a gyerekek, mintsem az esztelen tiltás miatt kocsiban, erdőben vagy havernál kelljen megoldaniuk kutyafuttában.

Ez is a bizalmi kapcsolat része.

2017. szept. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek, inkább otthon, biztonságban, mintsem galiba legyen.

Meg inkább beszéljen meg velünk dolgokat, minthogy hülyeségeket.

2017. szept. 14. 11:06
 13/22 anonim ***** válasza:
86%

Engem biztosan hallott már apu, ugyanis az ágyam annyira recseg, nyikorog, hogy nehéz lenne eltitkolni. Sosem csinált ügyet belőle: Bekapcsolja a tévét, zenét. Ahogy fordítva is előfordult: A szülők ágya rugózott nagyon, én tévé be, hang fel, és meg is van oldva.


Nyilván nem akarja az ember hallani, tudni, de egyrészt felnőttek vagyunk mind, másrészt ez mindannyiunk otthona, így élheti benne a kis életét. Amíg ez egy ágynyikorgásban merül ki, addig erre mindenki legyint.


N

2017. szept. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
9%
Nálunk ilyen nincs. Az egész rokonságban nincs. Nem szoktak gyerekek szexelni, főleg nem lányok fiúnál aludni vagy fiút hazahozni az ágyába. Mire eljutnak idáig, már eljegyzési korban vannak és külön költöznek. Valahol még ismerik az erkölcsöt. Nem mindenhol nevelnek ribizlit.
2017. szept. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, az, hogy mondjuk tartós kapcsolatban szexel a gyerek, az miért bűn?
2017. szept. 14. 11:12
 16/22 anonim ***** válasza:
83%
Csak trollkodik, nyugi. Köze nincs a szexhez.
2017. szept. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
79%

Mer' nehogy má jó legyen neki! Ha anyukát nem kettyintik meg, és ettől ilyen merev, akkor majd a gyereknek lehet?!


Frászt! Ha az én tehenem megdöglött...


Üdv,


Egy Boldog Ribizli

2017. szept. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
55%
Ha hallani, akkor rászólok m-snap. Magánügye a dolog...
2017. szept. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
71%
Persze,hogy fura,nekem is fura belegondolni..de ugyanigy fura volt az is,hogy oviba,iskolaba megy..eljott az ideje es természetes lett...remélem a parkapcsolataikkal is így leszek majd..engem az ilyen nagy fordulopontok elgondolkodtatnak,hogy milyen gyorsan repül az idő.
2017. szept. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem beteges dolog, ha egy szülő az egyéves gyereke kapcsán ilyeneken rágódik.

Ha ugyanezt a kérdést 15 év múlva tennéd föl, akkor érteném.

2017. szept. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!