Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vágyom nagyon a nagy családra,...

Vágyom nagyon a nagy családra, hogy legyek türelmesebb? 11 hónapos a kisfiam. Iszonyatosan vágyom még egy babára, sőt el tudnám képzelni, hogy akár 3-4 is legyen.

Figyelt kérdés
Az Uram a fő kereső a családban, Ő azt mondta, hogyha az anyagiak meg lesznek (már most meg van szerencsére) Tőle jöhetnek, de szerintem csak azért mondta, hogy megnyugodjak. Néhány hónap múlva újabb babaprojektbe kezdünk, de valamiért úgy érzem Ő nem akarja igazán. Attól is félek, hogy a 2.után azt mondja, hogy köszöni, Neki ennyi elég. Felhozni már nem is nagyon merem a témát, mert megőrjítem, hogy állandóan erről beszélek. Valaki volt hasonló helyzetben? Nem szeretnék nyilván semmit rá erőltetni, de óriási hiányt érzek az életemben, amit úgy gondolom még egy baba tud kitölteni. Imádom a Kisfiam, egy tündér, szeretnék még több ilyen csodát az életemben.

2017. szept. 22. 10:48
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Sajnos mi nem tudunk 6 évet várni, mert 30 évesek vagyunk, de annyit nem is szeretnénk. Alakul majd a dolog, én most nem hozom fel a témát, elvileg jövőre elkezdjük a Tesó projektet, megvárom, hogy Ő hozza fel.
2017. szept. 28. 14:56
 22/22 A kérdező kommentje:
Ha még valaki olvassa az Uram mondta, hogy akkor hagyjam abba a gyógyszert, ha én is úgy gondolom és kezdjünk bele sorozatgyártásba:). Kapásból még kettőt szeretne egymás után:). Azóta nem hoztam fel Neki amúgy a témát:).
2018. jan. 5. 13:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!