Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nem túlzás (vagy...

Szerintetek nem túlzás (vagy inkább túlféltés? ) az ha egy majdnem 10 éves gyereket az anyukája mindennap az osztályterem ajtajáig kísér? és az anyuka becsengetésig ott vár.

Figyelt kérdés
2017. okt. 25. 10:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, én ezt akkor nem értem. Nem lehet bemenni és az adott anyuka mégis bejár? vagy hogy van ez? Nálunk kb. drákói szigor van kb. mint egy biztonsági őr, úgy áll eléd a portás és csak nagyon indokolt esetben mehetsz be. Ha pl. lemaradt valami köppeny stb. azt neki odaadod megmondod a gyerek nevét és osztályát és majd ők eljuttatják neki, még ilyen esetben sem mehetsz be.

Tehát akkor az a szitu, h az adott anyuka "belóg" a gyerekkel?

2017. okt. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

nálunk nincs ilyen szigorú ügyelet..

Nagyobb gyerekek ügyelnek csengetésig.-akikre a tanár néz rá. Valószinű elnézik ennek az anyukának..

2017. okt. 25. 11:14
 13/25 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem egy undorito , szanalmas unatkozo Magdi anyus vagy..

Mi a jo fene kozod van hozza, hogy mas meddig kiseri a gyereket ???

2017. okt. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem túlféltés és nagyon ciki a srácnak. Az meg nem tudom minek válaszol, akit nem érdekel és nincs is véleménye.
2017. okt. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
78%

Túlzás, abnormális, egyetértek veled, kérdező!


De nem a te dolgod szóvá tenni. Biztos tudják a tanítók is, majd ők szólnak, ha akarnak.

Ha cikizik a gyereket, akkor mondjuk őt sajnálom a történetben, de ne akarj beleavatkozni más család életébe.

Ha nagyon tenni akarsz valamit, beszélj a tanító nénijével, de ne arra hegyezd ki a dolgot, hogy anyuka túlfélti, hanem arra, hogy szegény gyereket cikizik. Aztán majd tanító néni eldönti, hogy anyukával beszél, vagy a cikizős gyerekekkel (vagy mindkettőjükkel).

2017. okt. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

akkor én is írhatnám:

neked meg mi a jo fene közöd van hozza, hogy más milyen jellegű kérdést tesz fel..?


Amugy leírtam az okát is.!

köszi a normális válaszokat!

valóban jobb ha semmilyen módon nem hozom szóba.én csak a srácot sajnálom. mert az én gyerekm oszt.társa és mesélte hogy már kinevetik,stb


az meg még ki is maradt hogy: a kisfiú az osztályba sem megy be becsengetésig hanem mellette áll

2017. okt. 25. 11:34
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen oka biztosan van. Lehet hogy a gyerek igényli ezt valamilyen okból, van valamilyen félelme, nem tudhatjuk.

Ha a gyerek kényelmetlennek fogja tartani azt gondolom fog szólni ő maga az anyjának.

Én a gyerekemnek mondanám, hogy ő ne nevesse ki emiatt a kisfiút.

2017. okt. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a tanárral,de csak a csúfolódásról, hogy ezt meséli a gyereked. Aztán a tanár eldönti elmondja e az anyukának. Simán meg lehet ezt oldani, ha annyira sajnálatra méltó a gyerek.
2017. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
88%
Nekem pont ennyi idős a fiam, idén már egyedül indul el itthonról a suliba, busszal megy, teljesen önállóan. De a terem ajtajáig már első osztály második félévétől nem volt szabad felkíséri őket. A lépcsőig lehet menni a szülőknek, ott a gyerek elköszön, felmegy, és onnantól az iskola felel értük, a szülő meg mehet a dolgára. Becsengetésig ott állni, hát jó poén :D Anyuka nem dolgozik, hogy ennyire ráér? Nálunk az ilyet mér rég elhajtották volna, mert ha egynek megengedik, meg kéne engedni a többinek is, akkor meg el se lehetne férni.
2017. okt. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
88%
Egyértelmű túlzàs.Ezzel a túlféltő magatartàssal lehet nyomorult felnőtteket nevelni.Értéktelennek érzi majd magàt,aki semmire sem képes,ràadàsul valószínűleg cikizni is fogjàk.
2017. okt. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!