Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nem túlzás (vagy...

Szerintetek nem túlzás (vagy inkább túlféltés? ) az ha egy majdnem 10 éves gyereket az anyukája mindennap az osztályterem ajtajáig kísér? és az anyuka becsengetésig ott vár.

Figyelt kérdés
2017. okt. 25. 10:45
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

a normális válaszokat/tanácsokat köszönöm!


igen..tényleg ott áll csengetésik.

9re jár dolgozni..

2017. okt. 25. 13:10
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
És a tanárok nem szólnak érte? Nálunk délután sem szabad felmenni például. Én egyszer mentem fel, az akkor harmadikos fiamért, mert lejött a gyerek és szólt, hogy a tanára kérte, hogy menjek fel valamiért, hát ne tudjátok meg, milyen lavinát indítottam el ezzel a többi szülő között, el lettem mondva minden csókosnak meg értetlennek...
2017. okt. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

nálunk aki valami miatt beszélni akar a tanitókkal,-az bemehet délután.

Reggel meg én sem értem hogy az osztályfőnök miért nem mondja neki,hogy:ezt nem kéne..

2017. okt. 25. 13:44
 24/25 anonim ***** válasza:
37%
De téged ez miért zavar annyira? Hagyd rájuk, nem a te dolgod, még akkor sem ha a gyereket esetleg cikizik. Majd ők megoldják, hidd el, nem szorulnak rád!
2017. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Hűha köszi a "hasznos" választ!

A kérdés nem az volt hogy van e hozzá közöm.. (tudom hogy nincs)


Csak szimplán fura ez a szitu,a gyerekem oszt.társát sajnálom.

A tanárok nem tudják hogy cikizik/kinevetik

Mert nyilván nem a tanitó előtt csinálják.

2017. okt. 26. 06:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!