Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek a gyerek szempontj...

Szerintetek a gyerek szempontjából melyik lenne a jobb?

Figyelt kérdés
Egy család, ahol anya és apa együtt vannak, de apuka heti kétszer vagy háromszor alszik otthon, a többi időt a haverokkal tölti, a gyerekek körül nem segít, néha elviszi őket az iskolába, de családi programokra már nincs igénye, viszont anyuka mindent megcsinál, jól bánik a gyerekekkel. A gyerekekkel együtt tanul, hozza viszi őket... Ebben az esetben nincsenek más rokonok, se egy nagyszülő, semmi, a gyerekek csak az anyára számíthatnak. Vagy ha a gyerekek a nagyszülőknél laknak, akik szerető nagyszülők, minden szempontból a legjobbat akarják az unokáknak. Apuka másik országban lakik, évente egyszer vagy kétszer jönne másfél hónapra, de akkor teljes értékű apa lenne. Anyuka ebben az esetben látogatná a gyerekeket, de feladata csak a gyerekekkel való programokon a részvétel lenne.
2017. okt. 26. 01:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem, sejtem, mi lehet a sztori. Az a tippem, hogy anya a saját keresetéből nem tud lakást fenntartani, legalább is nem akkorát, hogy a gyerekkel elférjenek, a nagyszülőkhöz viszont nem tudnának mindketten odaköltözni, mert talán olyan településen laknak, ahol meg anya dolgozni nem tudna. Ezért vinné a gyereket a nagyszülőkhöz, ő meg maradna a jelenlegi településen dolgozni, kivenni egy szobát, és időnként menne a gyerekhez látogatóba.

Hát nem tudom, szerintem egyik megoldás sem jó.

2017. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyik sem...de a 2. már tényleg a legalja.
2017. okt. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!