Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor lesz elfogadott, ha egy...

Mikor lesz elfogadott, ha egy nő nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Ha egy nő ki meri mondani, hogy nem akar gyereket, akkor kapja a bántásokat. Mikor jut el olyan szintre a dolog szerintetek, hogy ez is elfogadott lesz? (Aki azért jön ide, hogy szidja a nőket, akik nem akarnak - kérem ne is fárassza az ujjait!)

2017. okt. 27. 12:08
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
29%
Kikrol beszelsz? Engem kérdeztél speciel? En tamogatom, hogy ne vallalj..
2017. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
0%

Vagy nezd a kollegad fejét amikor nem tudsz tulorat vallalni..


Nem tudom hol elnek a lepontozok, hogy a gyerekvallalas lenne a trendi..

2017. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
En egy 5 gyermekes édesanya vagyok, és az a véleményem, hogy nem mindenkinek való gyerek. Ezt bizonyítja sokminden is, mint pl újszülöttet kórházban hagyó szülő, vagy nevelőintézetbe berakó szülő. Nem beszélve a bántalmazásról és sorolhatnám. Rengeteg ember alkalmatlan a feladatra, aki megis szül. Nem is egyet. Tehát inkabb látta volna be, mielőtt neki kezdett, hogy neki nem való. De sajnos az ilyenek pont nem látják be. Nyilván ezer más dolog miatt is lehet, hogy valakinek nem való gyerek, mielőtt valaki félreértene. Szàmomra nem az elítélendő, ha valaki tudja magáról, hogy ő nem akar családot. Az előbbi már annal inkább!
2019. máj. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
49%

Ha nem akarsz, nem szulsz es kesz. De akkor mit bongeszed ezt a kategoriat?

Mondjuk gondolom az is a baj h neked nem is akar senki csinalni..

2019. máj. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Szerintem "elfogadott" sose lesz, mert valahol ez az élet rendje- értelme, hogy továbbvigyünk magunkból valamit- de ettől függetlenül nem kötelező szülnie senkinek emiatt. A te döntésed! Másnak nemigen van köze hozzá...
2019. máj. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!