Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor lesz elfogadott, ha egy...

Mikor lesz elfogadott, ha egy nő nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Ha egy nő ki meri mondani, hogy nem akar gyereket, akkor kapja a bántásokat. Mikor jut el olyan szintre a dolog szerintetek, hogy ez is elfogadott lesz? (Aki azért jön ide, hogy szidja a nőket, akik nem akarnak - kérem ne is fárassza az ujjait!)

2017. okt. 27. 12:08
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
29%
Nekem akkor ez nem igy jött le mint neked :) Akkor is és most is nekem ez teljesen párttatlannal és semlegesnek tűnt/tűnik.
2017. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
96%

Kedves 20-as! A nagymama - anya, ezért ő ebből a szemszögből mondta ezt. Valóban, a gyermeknevelés édes teher. "Az én igám édes az én terhem könnyű" - mondhatják ezt a szülők is. Miért? Mert ha a szeretet áthatja, akkor ez ilyen.

Ha te ezt nem érted, azért van mert a te szemszöged más. A durvaságtól messze van ez! Nem kell megsértődni! Neked is el kell fogadnod az anyák nézeteit, ahogy a szülőknek is el kell fogadniuk, akik nem akarnak szülők lenni.

Persze, hogy lehet más irányú boldogság - csak egy példa: egy alkotóművész kiteljesedhet a munkájában, sőt ha akadály lenne ebben a gyerek, azt mindenki megszenvedi- jobb, ha akkor nincs.

[link]

2017. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:

22.


Pont ezt írtam én is. Hogy ez egy nagyon egyoldalú nézet.

2017. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
93%

igen a tiéd is - azért van ott a rajz - neked is el kell fogadnod ...

egy anya adta át a leendő anyának a tapasztalatait - nehogy már durva legyen ez, mert átesünk a ló túloldalára! Mint ahogy itt a gyk -n át is esnek, hetente megjelenik egy "gyűlölöm a gyerekeket" - ennek mi értelme? a gyerek egy ember, esendő és még alakulóban lévő ember - nem kell senkit gyűlölni, el kell fogadni egymást.

Nem szólunk bele egymáséba és elfogadjuk egymást - nem érthető ez?

2017. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
30%
Egy pillanatig sem beszéltem gyerekgyűlöletről. Te emlegetted.
2017. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem soha... legalábbis nem hinném, hogy olyan sokáig éljek, hogy ezt láthassam :(
2017. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
74%

7#: "Én arra lennék kíváncsi,hogy aki tudatosan nem vàllal gyereket,az később nem bànja-e meg."

Én pedig arra, hogy mikor mernek végre nyilvánosan beszélni arról a szülők, hogy nagyon jelentős arányban a gyerekvállalást bánták meg :( Sajnos ha akad is egy-két korai fecske, szinte meglincselik őket.

2017. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
74%
27. Ott a pont.De erről ugye tilos beszélni, mintha nem is létezne a jelenség. Aki mégis bevallja, hogy tévedett, szétszedik. Egy szimpla gyerekmentesbe is belekötnek. Ezt csak az tudja akivel megtörtént.
2017. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
87%

Na látod, kedves kérdező, erre én is nagyon kíváncsi lennék. Én pl.: le*arom, hogy ki mennyi gyereket szül, akkor a gyerekes nők miért nem tudják ugyanúgy elfogadni, hogy vannak olyan emberek, akik meg nem akarnak? Nem mindenkinek jelent boldogságot és örömöt egy gyerek.


Személy szerint én szeretem a gyerekeket, óvónő vagyok, de soha nem akarnék gyereket szülni.

2017. okt. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
2017. okt. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!