Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor lesz elfogadott, ha egy...

Mikor lesz elfogadott, ha egy nő nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Ha egy nő ki meri mondani, hogy nem akar gyereket, akkor kapja a bántásokat. Mikor jut el olyan szintre a dolog szerintetek, hogy ez is elfogadott lesz? (Aki azért jön ide, hogy szidja a nőket, akik nem akarnak - kérem ne is fárassza az ujjait!)

2017. okt. 27. 12:08
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
36%
#7-es vagyok.Azért szerintem az ritka,ha valaki megbànja.Akkor ott vmi nagyon nem volt rendben,és még ,vagy egyàltalàn nem kellett volna babàt vàllalni.Ahogy az is ritka,ha vki nem akar babàt.Hozzàteszem nekem olyan a gyerekem,mintha a testrészem lenne.Ha fàj a làban,nem bànom meg,hogy van.Amúgy én azért sajnálom,azt aki nem vàllal,és nem lenéző értelemben(!!!),mert a sok örömöt,amit adnak mindenki megérdemli.Ha jól alakítod,kisebb kompromisszumokkal ugyanolyan vagy jobb minőségű életet élhetsz,mint előtte.De,ha valaki tényleg gyerek nélkül boldog,akkor oké,sok boldogsàgot neki!
2017. okt. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
39%

Konkrétan én senkit sem ismerek, aki "megbánta" hogy gyermek érkezett hozzá. Olvasni lehet arról, hogy vannak kegyetlen, gonosz lelkű "édesanyák", akik egy magatehetetlen, rábízott lénnyel (gyerek, vagy állat) aljasul viselkednek - de ezek olyan mélyen vannak morálisan, hogy a "megbánás", mint lelki tevékenység fel sem merül bennük.

Olyat sem ismerek, aki "megbánta", hogy nincs gyereke - mert vagy nem akart életvitele miatt tudatos döntéssel, vagy nem voltak megfelelő körülmények adottak - egy jó férj és apa - és akkor mindenkinek jobb, ha oda nem érkezik gyerek.

2017. okt. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
83%

Én például biztosan tudom azt hogy sohasem fogok gyereket vállalni. Döntésem mellett áll egy enyhe autizmus, ami miatt egyáltalán nem tudok szeretet adni. Senkinek és semminek. Csak magamban érzem de nem tudom kimutatni, márpedig ez egy gyereknek ugyanolyan létszükséglet mint az étel vagy ital, tehát... Anyukám mentális beteg, fiatalkorában öngyilkos akart lenni, nekem is számtalan szuicid hajlamom van tehát inkább megkímélem a nem létező "gyerekemet" a hasonló élettől mint amit eddig nekem kellett elszenvednem.


Bocsi az offért.


Egyébként nagyon jó lenne ha társadalmilag teljesen elfogadottá válna az hogy egy nő nem akar gyereket. Az biztos hogy én senkinek a nyomásâra nem fogok szülni, előbb a halál. :)

21/L

2017. okt. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
60%
Magyarorszagon szerintem soha. en nem ott elek hanem olyan orszagban ahol ez egyaltalan nem kerdes,. hanem maganugy amibe nem avatkozik senki. de ez Mo on elkepzelhetetlen meg 50 ev mulva is ahogy az is hogy ne kutassak allandoan egymas anyagi h elyzetet.
2017. nov. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
60%

Én csak azt nem értem, hogy aki nem akar gyereket az minek nézelődik a gyerekvallalas-neveles kategóriában.


Akinek nincs gyereke sose fogja megtudni mi az az igazi boldogság amit csak a saját gyereked születése után fogsz érezni. Ha valaki nem vállal engem nem zavar. Csak ne akarja megmagyarázni, hogy ugyanolyan boldog lehet, mert fogalma sincs róla.

2017. dec. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
63%
35 állandóan itt toporognak, toporzékolnak - ahogy a vallásnál az istentagadók is... Ennek mélyen nyugvó oka van.
2017. dec. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
66%

Talán azért, mert "gyereknemvállalás kategória"

NINCS a választható lehetőségek között...

2017. dec. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
0%

Hogy ne lenne elfogadott??


Minden főnök tamogatná a zero gyerekvallalast

Az allam is fellelegezne azok alol akiknek most ő az apja

Az anyák sem akarják a tini ingyenelo gyerekuk borját maguknak

A szomszed is nyugodtabban aludna

A mekiben sem kapna senki hanyingert szoptatos csecsektől

Avendeglatosok sem izzadnának a tobbi vendég miatt

Es nem lennének kiegett gondozok, dadusok

Es csecsemokinzo szülők, pedofilok


Inkabb aki tamogatja a gy.vallalast az a ritka, es sok esetben csak a szűk család az es az öregek.

2017. dec. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
67%
35. Te meg ne akard màr megmagyaràzni, hogy màs emberek akik nem te vagy, mitől boldogok és mitől teljes értékű ez a boldogsàg. Attól, hogy neked meg még bizonyos embereknek szaporodni kell a teljes boldog élethez, még vannak olyanok is akiknek nem ez az életcélja. Vagy nem csak ez. A gyerekmentesség pont annyira okoz örömet annak aki nem akar gyereket, mint annak aki akar és szül/ csinàl pàrat.
2017. dec. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
# 38 akkor csak azt magyarázd meg, miért kap beszólásokat az, aki ki meri mondani, hogy NEM akar gyereket? Tapasztalataim szerint az a rendkívül ritka, ha elfogadják.
2017. dec. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!