Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti miért akartok/akartatok...

Ti miért akartok/akartatok gyereket?

Figyelt kérdés

A kérdést nem provokációnak szánom! Mivel ez egy anonim oldal, kérlek, őszintén válaszoljatok!


30 éves nő vagyok, sosem éreztem, hogy akarnék gyereket, és még most sem érzem, emiatt több helyről megkaptam, hogy ez nem normális dolog.


Ezért nagyon kíváncsi vagyok a másik oldal véleményére, hogy ki miért akar.

Hallottam már többféle érvelést...

Nagyon vágytam rá...

Ez a normális...

Szerettem volna már babázni...

Legyen, aki gondozzon idős koromban...

Hogy magamhoz láncoljam a pasimat...


És még sorolhatnám. Persze, ezek között azért vannak extrém esetek is, de kíváncsi vagyok, ti miért akartok gyereket. Hátha megértek valamit, amit eddig nem sikerült :)


Köszönöm!


2017. nov. 1. 17:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Másik megközelítési szempont: a férjed csak a gyerekkel a családod? Tehát ha "csak" férjed van, akkor neked nincs családod?
2017. nov. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
63%

Természetesen nem. A szüleim és a testvérem is a családom része. Nagyon szeretem őket, boldog gyerekkorom volt. Ezért az ideális családkép számomra az anya, apa, gyerek(ek).


Ez a kijelentés volt furcsa.

"Mi például ketten a férjemmel vagyunk egy család"

Ha azt írja, hogy a hozzátartozókkal együtt egyesült a két család, még meg is értem. De így ketten nekem még mindig csak társak.

Az a facebook oldal meg tele idiótákkal. Ezek a barmok attól rettegnek, hogy a gyerekek becsengetnek halloweenkor. Na, mert az nálunk akkora divat. A szülők lúzerek, mert keveset alszanak, meg a gyereknek adják a csokit. Aha, ilyen felfogással azt is mondhatnák, hogy az egész élet egy nagy szìvás, mert nem fizetik meg a munkáját, k@tsög a főnők, bunkó a szomszéd, ugat a kutya...jaj de sz@r minden, kell ez neked?

2017. nov. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!