Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezekkel a gyógyszerekkel nem...

Ezekkel a gyógyszerekkel nem ártottam a babának?

Figyelt kérdés
22 hetes terhes vagyok. Tegnap kihúzták a fogamat. Azóta is nagyon fáj. Tegnap bevettem 2 panadolt (kéket) nem ártottam vele? Már most is fáj szóval ma is be kell vennem.
2017. nov. 29. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:

A kék panadol, az a sima? Nekem a patikában anno azt mondták, hogy csak panadolt lehet bevenni terhesen, és csak a "simát", az orvosom is azt mondta, hogy csak akkor ha nagyon muszáj. De nyilván Nálad más a helyzet, okkal szeded. Én migrénre váltottam ki előre, nagyon érzékeny vagyok a frontokra, időjárás változásra, de szerencsére az egész terhességem alatt eddig 1x kellett bevennem, amikor már a vizrs borogatás és a sötét csendes szobában pihenés sem segített. Aztán a migrén is elmúlt (lekopogom).

27 hkm

2017. nov. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt behittem lehet venni, nyugi.
2017. nov. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen az a sima. Akkor megnyugodtqm. Köszönöm.
2017. nov. 29. 08:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, algopirynt is lehet amúgy, engem azzal tömtek napi 2-szer.
2017. nov. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!