Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja tettem le a cigit,...

2 napja tettem le a cigit, ártottam a babámnak?

Figyelt kérdés

5+4 napos terhes vagyok ,nagyon félek hogy valami baja lesz .Napi 4-5szálat szivtam.Volt már egy terhességem, 6hetesen elvetéltem,igaz abban a hónapban már nem cigiztem amikor megfogant.

Ennek a babának az érkezése meglepi volt mindkettőnknek.


2017. jan. 20. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Többet ártottál volna, ha nem teszed le.
2017. jan. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem lesz semmi baja, emiatt ne aggódj. Igyál rengeteget, hogy minél hamarabb menjen ki a nikotin a szervezetedből.
2017. jan. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató szavakat!!!!
2017. jan. 20. 09:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 5+2 naposan tudtam meg, hogy terhes vagyok, addig cigiztem. Utána sajnos előfordult, hogy a falat kapartam és nem bírtam megállni, így elszívtam még elvétve egy-egy szálat a 7. hétig. Amikor meghallottam a szívhangját a 7. heti ultrahangon, akkor haza érve lehúztam a wc-n azt a pár szálat, ami még volt és azóta se gyújtottam rá! Nagyon lelkifurdalásom van, hogy még párszor cigiztem, nagyon gyűlölöm magam érte, de onnantól, hogy hallottam a szívhangját, felfogtam, mi történik, hogy egy kis életke fejlődik bennem és mindennel, amivel magamat mérgezem, azzal őt is. Nincs semmi bajunk, a babám makk egészséges és minden vizsgálati eredményünk minta értékű, tehát szerencsére nem ártottam vele. Nálad sem lesz semmi baj, nyugodj meg! Szedj folsavat és akkor rendben fog fejlődni, nem lesz semmi gond!
2017. jan. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Időben tetted le; ne aggódj, nem lesz semmi baj!

Az az igazán gáz, amikor a kórházban bentfekvő, nagy hasú kismamák óránként kijárnak bagózni! Sajnos nem kevés ilyen van...

2017. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Ezért nem ekkora a dráma, lányok! :) Jól tettétek, hogy letettétek, és ennyi! Mondom ezt úgy, hogy nagyon dohányzásellenes vagyok, de csak mert büdös és nem látom értelmét az egésznek. Ennek ellenére nem gondolom, azt, hogy pár szál akár egy kicsi károsodást is okozna. (Nyilván ha óránként elszívnátok egy szálat az egész terhesség alatt, az tök más lenne.)
2017. jan. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én hétfőn megyek UH-ra,bár a doki azt mondta nem biztos hogy hallani fogjuk a szivhangot még .Ugyhogy egyenlőre abban reménykedem hogy korának megfelelő méretű lesz :)

Igen,emlékszem,amikor bekerültem tavaly vetéléssel a kórházba ,mennyi nagy hasú kismama cigizett...Csak forgattam a szemem.Tudom,nekem sem kellett volna soha rászoknom,de amióta tudom hogy ott a bébi,meg se fordul a fejemben.A doki azt javasolta,ha esetleg feszült lennék,szedjek homeopátiás Sedafit PC-t,az nem árt a babusnak.

2017. jan. 20. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!