Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Jön a...

Mi a véleményetek a Jön a baba c. műsorban szombaton bemutatott családról? Csak szerintem felelőtlenség amit csinálnak?

Figyelt kérdés
4 gyermekük van ,ebből 3 szembeteg,valószínű az 5. is az lesz.A hàzuk hiteles,amit nem igazàn tudnak fizetni.Megfelelő autójuk sincs,újat nem tudnak venni.A gyerekeknek szemüveg kellene,azt is nehézkesen tudjàk megoldani.
2017. dec. 4. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Nincs véleményem róluk, ellenben rólad van, neked mégis mi közöd más életéhez ? Ilyen pletykás Magdi anyusok mindenhol vannak. Miért nem a saját életedben kotorászol ?
2017. dec. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Semmi közöm hozzàjuk,de véleményem van.Te miért nem vàllalod a tiédet?
2017. dec. 4. 10:40
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk ez egz tévéműsor, nem a szomszédot beszéli ki. Ha vállalták hogy szerepelnek benne, akkor bizony joga van véleményt mondani róluk, pont annyira mínt bármilyen tévéműsor szereplőíről, merthogy a közönségnek szólnak.

Nem láttam ezt a műsort, de ahogy leírtad nyilván felelőtlenek.

2017. dec. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem láttam, de nem hangzik jól.

Mondjuk autó alapesetben nem feltétel a gyerekvállaláshoz, de megfelelő lakhatás és az igen, hogy minimum az egészségükhöz szükségeset biztosítani tudják.

2017. dec. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam ez a részt, kicsit nekem úgy tűnt hogy azért is jelentkeztek a műsorba hogy hátha megszánják őket az emberek.

Ultragáz hogy a semmire szülnek 5 gyereket, és akkor ők most ezzel világot váltottak, hát bakker szülni bárki tud, csak fel is tudja-e őket nevelni?

Van egy házuk amit elvisz a végrahajtó, van egy suzukijuk amibe 3 gyerek nem fér el nem hogy 5, láttam hogy nem repdesnek az örömtől a pelus miatt ők simán pénzt vártak.

Nő meg úgy nézett ki mint aki legalább 60 éves.

2017. dec. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nem láttam, de nincs jó véleményem róluk ennyi info lapján. mindenki annyi gyereket vállaljon csak, amennyit el tud tartani. én is szeretnék 3 gyereket, még sincs csak 1, mert 1 gyereknek tudunk megadni mindent, amit kell/szeretnénk. és még csak nem is beteg gyerek... ha a 2. gyerekem is betegen született volna, 3.at tuti nem vállaltam volna.
2017. dec. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
vissza lehet nézni valahol?
2017. dec. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen,az RTL most-on
2017. dec. 4. 12:25
 9/11 anonim ***** válasza:
köszi, megvan közben, csak még nem sikerült megnéznem, majd este
2017. dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Megneztem en is.

Az a velemenyem,hogy smart tv re,samsung tabletre futotta....ehh.nem occso dolgok ezek.a mi 108centis smartunk 160 ezer volt..

Nekem az ilyen emberek ne sirjanak.

Ertem en,hogy deviza,meg csod es egyebek.es sok csalad tenyleg nem tudott ellene mit tenni.de akkor erre az a megoldas,hogy valoszinuleg reszletre,vagy kolcsonbol veszunk felesleges dolgokat...

Pedig tanult emberek basszus.

Az,hogy a gyerekek betegek,hat ahogy en levettem a musorbol ez csak kesobb derult ki.de az 5. Nem kellett volna,ez teny.

Nalunk 3 fiu van,faj a szivem egy lanyra,de azert nem fogok meg 1 gyerek szulni,hogy hatha lany lesz....

2017. dec. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!