Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok, ha szembejönn...

Mit gondolnátok, ha szembejönne veletek egy anya két kislánnyal és a neveik?

Figyelt kérdés

Olga Tatjána és Mária Anasztázia lennének?


Gondolom sokk,rácsodálkozás a gondolat,hogy ez bolond és ez az arcotokra is lenne írva:D


Az okom egyszerű.II. Miklós cár 4 lánya Olga, Tatjána, Mária és Anasztázia volt.Gyönyörű gyermekek voltak szomorú véggel.Az anya nagyon szereti a négy egymást imádó testvér történetét és személyiségét, tiszteletből így nevezné el a 2 lányát (mivel 4 lányt előre tudni necces, addig meddig sakkozni amíg 4 lány lesz mégneccesebb)....


Szóval?


2010. jún. 1. 21:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az Olga nem is öreges. Én sose láttam még öreg Olgát. Igaz, fiatalt sem, de én egy fiatal, csinos lányt társítok ehhez a névhez.
2010. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszenek az orosz nevek, nem neznek hülyen. Sokkot akkor kaptam amikor anyuci szolt a gyerekenek az utcan: "Kevin gyere, apa es Brendon mar var" :S Bar a Herkules, Äbris, Fahej, Fradika, Dea, Tea, Deziderata nevek mellett lehet meg furan nezni valamilyen nev hallatan?
2010. jún. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Igazad van:)Szerintem is szép nevek, olyan nehéz választani...egy raklapnyi gyerek kellene,hogy az összes favoritot ráhúzzam valakire:)
2010. jún. 2. 09:44
 14/20 anonim ***** válasza:
"Gyönyörű gyermekek voltak szomorú véggel." A szomorú vég nem riaszt a névválasztáskor?
2010. jún. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem valószínű,hogy a bolsevikok agyonlövik majd az enyéimet:D
2010. jún. 2. 11:09
 16/20 anonim ***** válasza:

1. nem mindegy milyen családnévhez illeszted őket

2. apukát is illik megkérdezni a névadás előtt

3. szerintem, ha mindkét szülőnek tetszik a választott név, akkor nem lehet gáz (még ha a kívülállók így is gondolják)

2010. jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
szerintem szép nevek. én nem röhögnék rajtuk.
2010. jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem arra gondoltam, hogy a bolsik agyonlövik, hanem, hogy nem úgy fejeződik be a történet, hogy boldogan éltek, amíg meg nem haltak, hanem tragikus véget ért az életük.
2010. jún. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen elfogadható nevek, egyáltalán nincs semmi furcsa bennük.

Nekem személy szerint más a név ízlésem, de azt meg kell hagyni, hogy ezek komoly nevek, ami nekem nagyon szimpatikus. Főleg a mai világban. Szóval értékes nevekről van szó, ami csak előnyére válhat a gyerekeknek.

2010. jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én első körben azt gondolnám, hogy biztos orosz származásúak vagytok. De sokkot nem kapnék és nem is csodálkoznék különösebben.
2010. jún. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!