Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket is szokott érdekelni...

Titeket is szokott érdekelni más gyermekének a neve?

Figyelt kérdés
Lehet csak én vagyok bolond de engem mindig érdekel más gyerkőceinek a neve. Lehet most épp azért mert a harmadikat babánkat várjuk és még semmi ötletünk.
2017. dec. 12. 18:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Engem a koruk. Én se tudnám megmondani miért..
2017. dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Engem nagyon érdekel mindig!
2017. dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"7- es vagyok, Lőrinc a kisfiam, Lócinak becezzük"


Teljesen szép név. Én is adnám, csak a vezetéknévhez nem passzol.

2017. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A Lőrinc nagyon szép név és komoly. Van egy baba az ismeretségi körömben, aki szintén Lőrinc, László a második neve.
2017. dec. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem 3 gyermekem van, nem lesz több, teljes a létszám, mégis nagyon érdekel más kisgyerekek neve, a szülők névadási története.

Miért? Fogalmam sincs, egyszerűen érdekel. Saját gyerkőceim nevét nem szívesen árulom el, mert általában a végleteket tapasztalom: látom hogy nem tetszik de megpróbálja elsunnyogni a véleményét, vagy nagyon tetszenek a nevek. Ez a ritkább verzió :).

2017. dec. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lőrinc gyönyörű név, és ritka is. Nagyon jó választás volt.
2017. dec. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!