Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekes anyukák, van köztetek...

Gyerekes anyukák, van köztetek, aki abszolút nem főz?

Figyelt kérdés
A kisfiam bent eszik oviban meleget, este hideget eszünk, hétvégén az ebédet általában rendelem. Egyedül vagyok vele és rohadt sok a munkám, amikor velem van, akkor meg nem a konyhában akarok lenni, egyébként sem voltam soha életemben nagy szakács. Persze nem rántotta, krumplipüré stb.-re gondolok, azokat csinálom. Szerintetek ez gáz, vagy nagyon szokatlan?
2017. dec. 22. 06:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor megnyugodtam, mert a játszótéren kizárólag mindennap háromfélét főző szuperanyák vannak :) (vagy legalább is azt mondják...)
2017. dec. 22. 13:52
 12/12 anonim ***** válasza:
82%
Hidd el a nők többsége ezt csinálja. Elvégre mindenki eszik meleget napközben, ott ahol délben van, este jó a hideg vagy egyszerűbb meleg pl. virsli, melegszendvics. Hétvégén is sokan rendelnek vagy nagyszülőknél esznek. Nincs ezzel semmi gond.
2017. dec. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!