Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 380kmes utazás terhesen? (29....

380kmes utazás terhesen? (29. hét)

Figyelt kérdés

29hetes vagyok, es holnap megyunk az anyósomhoz 1 hetre.

Van valami hasznos tanácsotok ilyen útra?

(Ugy tervezzuk, hogy tobbszor megallunk ,mint szoktunk és hajnalban megyunk h nagyrészt aludjam át)

Kb 4 ora alatt szoktunk odaérni.

Kompressziós harisnya kell? Vagy az visszér problémásoknak hasznos csak?


2017. dec. 24. 10:22
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
66%
Jujj ha ilyen anyam lenne!
2017. dec. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Jelentem a kérdésem, remélem törlik. Köpni való amit itt műveltek.. az állatok nem viselkednek így.
2017. dec. 24. 16:59
 23/34 A kérdező kommentje:

21# ISMERSZ? NEM

Egy nő társad vagyok ,aki eddig normalis hangnemben kérdezett de itt mindegy az.. szedjuk szet,oltsuk szét,hülyezzük le merz otthon nem vagytok jol meg....

Es igen mostmár bunkó vagyok, de hidd el akik megerdemlik azokkal rendes vagyok. Ahogy gondolom te sem így beszélsz a családoddal úgy én sem. Esz az nulla..😘😍😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2017. dec. 24. 17:00
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis letagadod hogy nem írsz ki sose...és elkezded kitöröltetni a válaszokat ami nem tetszik
2017. dec. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Egy választ sem jelentettem, boccs.

De sztem te túl sokat vagy már itt és nemtudom miért támadsz, nemtudod kivagyok és hova tartozom. Semmi jogod "zaklatni" azert mert neked vkivel bajos van.

Egy tanács: éld az életed.

2017. dec. 24. 17:12
 26/34 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen stílussal inkább azt a kérdést írd ki, hogy hogyan fog elviselni a párod a hosszú út alatt. Plusz a család!
2017. dec. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Na én csak a kérdésre.. a kompressziós harisnya jó vizesedésre is, ha vizesedsz. Ha eddig nem volt ezzel gondod, akkor nem aggódnék ezen, kis vizesedés viselhető meg úgyis lemegy.

Szerintem se sok a 4 órás út, én a helyedben tableten néznék meg egy jó filmet. Nem tartom biztonságosnak, ha a hátsó ülésen alszol. De te tudod.

Vizet igyál úgy, ahogy szoktál.

2017. dec. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Koszonom, elől fogok utazni. Hátradöntöm az ülést aztán kész. Szerencsére nincs vizesedés, szval mellőzöm.


Utolsó előtti, attól h én bunkokkal úgy beszélek,ahogyan ők velem a családommal teljesen normális ember vagyok. Ha olyan szr ember lennék , nem lenne mellettem a parom.😉

2017. dec. 24. 18:50
 29/34 anonim ***** válasza:
80%
Kérdés, hogy meddig fog még elviselni a kedves párod
2017. dec. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Mivel vele normalis vagyok (mint mindenkivel aki szintén az) így sokáig remélem.

Tovább ,mint téged a Tiéd ( ezt komolyan is irnám , de remélem a valós életben nem ilyen vagy)

2017. dec. 24. 20:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!