Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 380kmes utazás terhesen? (29....

380kmes utazás terhesen? (29. hét)

Figyelt kérdés

29hetes vagyok, es holnap megyunk az anyósomhoz 1 hetre.

Van valami hasznos tanácsotok ilyen útra?

(Ugy tervezzuk, hogy tobbszor megallunk ,mint szoktunk és hajnalban megyunk h nagyrészt aludjam át)

Kb 4 ora alatt szoktunk odaérni.

Kompressziós harisnya kell? Vagy az visszér problémásoknak hasznos csak?


2017. dec. 24. 10:22
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Koszonom a normális válaszokat.

Nem az eszemet játszom meg túlagyalom. Hanem már 3 hete is nyűg volt az egész és azóta mintha lett vna vmi ugras és neheznel erzem a hasam neha.

Parom miatt indulunk fokepp hajnalban mert jobban szeret így vezetni mint nap végén, meg az édesanyját szeretné meglepni, ez az első karácsonya aposóm nélkül ,mert nyáron meghalt.

2017. dec. 24. 12:29
 12/34 A kérdező kommentje:
Magnézium mindenkepp lesz ,mert hajlamos vagyok keményedni meg gorcsolni a 18.héz ota.
2017. dec. 24. 12:31
 13/34 anonim ***** válasza:
90%
26 es 28 hetes varandosan utaztam 1000 km-t nappal. Vettem Besafe ovterelot, es hatradontottem+toltam az ulest, mozgattam a labaim, illetve nyakparnat, mert az ut egy resze mar ejjelre esett. Nekem is kellett magneziumot szedni, meg pihennem, en is josloztam.
2017. dec. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
88%
Pedig biztonságosabb lenne, ha szépen elől elücsörögnél, övterelővel becsatolva. 29 hetesen szenvedsz már? Akkor még a hasad sem nagy! Nyáron alig várom a "babával utazunk" kérdéseidet! 😂 Te tényleg nagyon terhes vagy!
2017. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
91%
A nap kerdese ... nem semmi vagy!
2017. dec. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Hát ezt jó nagy dobra vertétek lányok.. tök feleslegesen. Es nem én ,hanem ti. Igen pár napja estéte fáj itt-ott, na és akkor mi a fene van? Így jártam majd elmúlik.

Örülök neki, hogy kiéltetek magatokat rajtam.



De nem én agyaltam túl, szimpla kérdés volt amire normalisan, kedvesen is lehetett vna válaszolni.

Sosem fogom ezt érteni lányok. Mire jó ez?:)

Én értem h jól esik. De segíteni nem lenne

jobb??:D

Engem nem hat meg , lepereg ha kilépek de Ti ilyenek maradtok.

Azert Kellemes Ünnepeket kívánok😁😁

2017. dec. 24. 16:12
 17/34 anonim ***** válasza:
86%
Jobbnál jobb kérdéseid vannak minden nap...más 36 hetesen még ülő munkát végez,meg cipeli a nagyobb gyerekeket. Biztos terhes vagy te?
2017. dec. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Ui.: nyáron nem leszek terhes...és itt sem kérdezek többet.. jól laktok ti más kérdezőkből is, az Új évre annyit kívánok h azt kapjátok,amit ma nekem adtatok.:)
2017. dec. 24. 16:13
 19/34 anonim ***** válasza:
86%
Na és a stílusod se változott semmit
2017. dec. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Na ezt bírom, kb mindenkivel eljátszátok,h nap mint nap kérdez.. én kb(!) 12-13 hetesen kerdeztem utoljára a gyerekvállalás kategóriában. De nagyon szánalmas, amit csináltok. Meg az is h itt éltek és az is, ahogy írtok egy tök normalis kérdezőnek.. SZ Á N A L O M!
2017. dec. 24. 16:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!