Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák ti hova...

Egyedülálló anyukák ti hova költöztetek válás után?

Figyelt kérdés
Maradtatok a lakásban vagy haza a szülökhöz? Én a szülői házba költözte vissza a kicsivel. Egyik szülöm él már csak sajnos, de vele elég sokszor összekülönbözünk. Miért így csinálom, miért nem csinálom stb... A gyerek nagyon szereti a nagyszülőjét, de én egyre nehezebben bírom ezt. Mindenbe beleszól. Ti mit csinálnátok/csináltatok? Költségek miatt így könnyebb, mert minden feleződik. Szívesen építkeznék, de az nagyon sok idő és pénz. De minden vágyam egy szép új ház. Várnátok, és gyűjtögetnétek, vagy mennétek albérletbe?
2017. dec. 29. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Saját lakásomba. Addig ki volt adva. Hát, attól függ, mennyi pénzed van. egy szép új ház építése mindennel együtt olyan 30 millió. Ha megvan már belőle olyan 20, akkor gyűjtögetnék, de ha nem, akkor mennék albérletbe, mert esélytelen ennyit összespórolni egyedülállóként.
2017. dec. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Mindenkinek van 30 millió a zsebében.
2017. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Inkább 40-50 millió, persze attól is függ mekkora. Irtózatosan drága manapság építkezni. Én ebbe egyedukallokent biztos nem gonsolkodnék.
2017. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Ez tényleg az anyagi helyzetedtől függ. A bankban is tudnak felvilágosítást adni, hogy milyen lehetőségeid lennének.

Válás után amúgy egyértelmű volt, hogy az apám költözött el, és nem anyu a két kis gyerekkel.

Ami a nagyszülőt illeti... Szerintem le kell ülni vele (tudom, nem mindenkivel lehet), és elmondani, hogy attól függetlenül, hogy hálás vagy, amiért a lakhatásban segít, attól még külön életetek van, és nem szeretnéd az övét élni, hanem a sajátodat. A szeretet nem azt jelenti, hogy egy szülő uralkodik a saját gyerekén.

Szorítok, hogy minden rendben legyen! :)

2017. dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom miért kellett lepontozni, két ismerősöm is most építkezik, egyik 40 milla, másik 50 és nem nagy házak. 120 m2
2017. dec. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!