Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket nem zavart, mikor...

Titeket nem zavart, mikor először hagytatok ki szilveszteri bulit vagy akár sima bulit a kicsi babátok miatt?

Figyelt kérdés
1 hónapos a kislányom, eddig sosem éreztem, hogy rossz anya lennék, de most nagyon... Itt a szilveszter, értelemszerűen itthon vagyok vele (párom dolgozik, felszolgáló) és nagyon hiányzik, ami eddig bevett szokás volt, ilyenkor már nagyban készülődtem, mindig buliztam... Normális ez az érzés? Kicsit (nagyon) defektesnek és rossz anyának érzem magam... :( Pedig imádom a kicsi lányt. N27
2017. dec. 31. 16:47
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
55%
Nem, most utána számoltam és gyerek előtt vagy 6 (!) évvel voltunk utoljára szilveszterkor bulizni, így nyilván nem hiányzik. 31 évesen szültem, egyetem alatt kibuliztuk magunkat pont eléggé, hogy a gyerekvállalásra huszadrangú probléma legyen.
2017. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
23%
Első szilveszterén férjem dolgozott, én pedig meghívtam két barátnőmet beszélgetni, társasozni. Ennél több nem hiányzott akkor. Most 4 éves. Néha elmentünk kettesben a férjemmel ide-oda az évek alatt (lakodalom, házibuli vagy wellness), nem tagadom, hogy olyankor nem vetettük meg az alkoholt sem, de ez nem az első hónapokban volt és nem heti rendszerességgel.
2017. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
54%
Előtte is mindig itthon voltunk, így gyerekkel sincs változás.
2017. dec. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
43%

Egyáltalán nem hiányzik. Sosem voltam egy nagy szilveszteri bulizós. Amennyit buliztam, az pont elég volt.

Három kicsivel vagyunk utthon. Pont jó.

2017. dec. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
34%

Hát a szilveszter pont nem hiányzik. 27 évesen szültem én is, ez a lányom 3. szilvesztere (2,5 éves), de annak rendesen örültünk, hogy végre van egy jó indokunk kivonni magunkat a szilveszteri "kötelező" bulizás alól. Nyilván mondhattunk volna nemet korábban is, de sok barátunk van, mindig elcsábítottak valahova. Mióta van gyerek, azóta jó kifogásunk van :) Kettesben filmezünk, miután a lányunkat lefektettük, gyerekpezsit iszunk (nem szeretjük a rendeset), eszegetünk, nekünk ez így tökéletes.

Amúgy szerettünk bulizni azelőtt, csak a szilvesztert nem. Most már amúgy is inkább a baráti iszogatást csípjük, ha néha eljutunk valahova, nem a tombolást valami bulizóhelyen.

2017. dec. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
47%
Nem zavart, mert már előtte sem jártam buliba. A kutya miatt otthon voltam.
2017. dec. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
41%

Engem se zavar. A baba előtti szilveszteren tesóm és sógorom átjöttek, és társasoztunk. Ennyire vágytam buliba. :D az első babás szilveszterkor se hiányzott, filmet néztünk.

Ez a 3. szilveszter anyaként és picit se hiányzik a szilveszteri buli azóta se.

2017. dec. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
23%
Hát, akkor ennyit arról, hogy aki fiatalon szül, az azt fogja érezni, kimaradt valamiből. Én 20 évesen szültem, és soha egyetlen percig se éreztem azt, hogy jobb lenne bulizni menni, itt meg egy tízessel idősebbek nem bírnak a seggükön maradni...
2017. dec. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
9%

En is kibuliztan magam gyerek elott.

Sot. Ferjemmel kettesben, itthon toltott ,nem bulizos szilvesztereink is voltak meg gyerek elott,es nagyon jo emlekek maradtak. Eszem agaban sincs gyerek mellett ilyenre gondolni, hogy bulizni vagynek. Ferjem sem vagyik mar.

2017. dec. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Nem mert nem szeretem a hang zavart a büdös cigi szagot az alkoholt a tömeget. Csend béke nyugalom meg a család.
2017. dec. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!