Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket nem zavart, mikor...

Titeket nem zavart, mikor először hagytatok ki szilveszteri bulit vagy akár sima bulit a kicsi babátok miatt?

Figyelt kérdés
1 hónapos a kislányom, eddig sosem éreztem, hogy rossz anya lennék, de most nagyon... Itt a szilveszter, értelemszerűen itthon vagyok vele (párom dolgozik, felszolgáló) és nagyon hiányzik, ami eddig bevett szokás volt, ilyenkor már nagyban készülődtem, mindig buliztam... Normális ez az érzés? Kicsit (nagyon) defektesnek és rossz anyának érzem magam... :( Pedig imádom a kicsi lányt. N27
2017. dec. 31. 16:47
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
61%

Engem nem zavar, ha más bulizik. Érdekes módon viszont folyrlton belémkötnek, hogy engem ez biztos zavar. Pedig egyik embernek erre, másiknak arra van igénye.

Egyik akae bulizni, másik nem.

Nem értem, minek kell preferenciákat leszavazni.... Itt pedig pont azok vannak leszavazva, akik nem járnak el.

Hahó, nyissátok ki a szemeteket. Ez nem ellenetek szól!

Menjetek, de ne legyen már ezen felesleges sértődés.

Ahogy a való életben nekem vágták, hogy biztos lenézem őket, amiért hozzám hasonlóan ők nincsenek folyton a gyerekkel, hát pont az jön le nekem, hogy kélzelt ügyből keletkezik bűntudatuk.

2018. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
61%

*képzelt

Véletlenül elküldtem korán, bocs az elírásokért.

2018. jan. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!