Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normálos, ha 23 éves nőként...

Normálos, ha 23 éves nőként nem akarok gyereket, idegesítenek és nem tudom magam anyaként elképzelni?

Figyelt kérdés

Mindig úgy voltamvele, hogy majd egyszer szeretnék gyereket és a párom is tudom, hogy szeretne majd. Három éve vagyunk együtt és gyakran beszélgetünk a jövőnkről.

Ez az érzés csak mostanában került elő bennem.

Ez egy időszakos dolog lehet? Vagy miért érzem most ezt? :( Nem akarom a barátomat sem áltatni, mert ő szeretne majd családot, ezért szeretnék rájönni, hogy ez fog-e változni.

A gyerekeket nagyon idegesítőnek gondolom, utálom, ha kiabálnak, sirnak a buszon, semmi cukit nem látok bennük.


2018. jan. 19. 10:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%
Húgom is ezt mondta a te korodban. Esküdözött :)). 33 éves , a harmadik jön nekik :)
2018. jan. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%
Ez az érzés még bőven vàltozhat,és valószínűleg fog is.Én sem csípem a gyerekeket,de a sajàtjaimat imàdom!!
2018. jan. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%

10-es, lehet nem tetszik a stílusa, de 100 %-ig igaza van.


Egy az, hogy kit érdekel, hogy nem akar?

Kettő: miért a gyerekvállalás topikot kell napi szinten telehányni ezzel?

Három: miért is olvassa valaki a gyerekvállalás rovatot, ha távol áll tőle a téma? Muszáj trollkodni? Van "emberi kapcsolatok" rovat, oda jobban illik a sok gyerekgyűlölő komment.

Ez pont olyan, mint az, hogy utálom a macskákat (inkább kutyás vagyok), mégse böfögöm tele az állatos topikokat azzal, hogy "mit lehet szeretni a macskákban, baj, ha én nem szeretem őket és nem akarok tartani?"

2018. jan. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
55%

Még fiatal vagy.

Arra Figyelj, hogy 20 év múlva ne azt a kérdést tedd fel, hogy "43 évesen nem vagyok öreg az első babához?"

2 gyerekem van és imádom őket, de sokszor én is idegesítőnek találom őket és bizony a hisztiben sincs semmi cuki. Sőt, ha végre 1-2 órát gyerek sírás nélkül lehetnék és meghallom más gyerekét sírni, a világból is kiszaladnék. 😊

2018. jan. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%
Pontosan ez a kerdes fogalmazodott meg bennem is amit a 13-as ir. Aki nem akar gyereket, sot utalja oket, az minek nezegeti a gyerekvallalas kategoriat?? De most komolyan... veszekedni jarnak ide? Mindenkinek megvan a joga a donteshez hogy akarjon vagy sem gyereket. Ezzel nincs is baj. De miert kell ezt ilyen stilusban es olyan helyen kozolni ahol rengeteg olyan no van akik a fel karjukat odaadnak hogy gyerekuk legyen?
2018. jan. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%
Amikor én válaszoltam, a kérdés még a családi kapcsolatok témakörben volt. ;)
2018. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
65%

Engem is idegesítenek, utálom őket, de a sajátom más.


Amíg xy gyereke azt csinál, amit akar, és a közelenbe ne hozza, mert irritál, addig a saját lányunkat meg nagyon szeretem.

2018. jan. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

En 21 eves vagyok. Megtalaltam a ferfit, akinek szulnek kisbabat. :) Viszont majd kesobb, amikor meg lesz a haz is, biztos hatter.. Stb.

Mas gyereketol en is fraszt kapok, nyugi. . :D

2018. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!