Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Korábbi kérdés ihlette,...

Korábbi kérdés ihlette, kisbabás anyukák + sminkelés?

Figyelt kérdés

Sokan írták, hogy szülés után sem szabad az embernek elhagynia magát, amivel egyet is értek. Más kérdés, hogy kinek hogy sikerül. :)


Szóval azt szeretném megkérdezni a sminkelőktől, hogy a baba (vagy picit nagyobb gyerek) mellett ti hogy viseltek sminket?! Ha mi elindulunk bárhová, biztos, hogy nem marad meg a babakocsiban, és ha felveszem, egyből beletenyerel az arcomba, szemembe, és máris csupa alapozó, szemfestékes a kis keze. Ezt egyszer "játszottuk" el, azóta inkább nem festem magam. Pedig nem vagyok már fiatal és üde, jól esne a lelkemnek is egy kis tuning, de nincs ahhoz idegzetem, vagy akár lehetőségem, hogy a festéket mossam a gyerekről az utcán, vagy az arcomat javítgassam menet közben.


Félreértés ne essék, nem is szeretnék 1 kiló vakolatot, de egy kis szemöldökfestést is fél pillanat alatt el tud mázolni a kicsike. :)


2018. jan. 26. 16:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Ne vedd fel állandóan és használj tartós, jó minőségű termékeket. Azok nem kenődnek.
2018. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Amíg otthon voltam a fiammal nem sminkeltem magam, csak alkalmakra. Mióta újra dolgozom, újra napi szinten sminkelek, de akkor nem hiányzott ès igazából nem is volt olyan fontos. A fèrjemet nem zavarta, ő smink nèlkül is szeret.
2018. jan. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem megyek sehova, nem sminkelem magam. Ha olyan helyre megyek, hogy sminkelek, akkor sem jön le. A jó minőségű termék tartós. Érdemes olyan használni.
2018. jan. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Bár én alapozót nem használok, de szem- ès szemöldök ceruza, spirál nèlkül nem teszem ki a lábam a kapun, én egyszerűen nem engedem, hogy oda nyúljon és kèsz
2018. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%

En nagyon szeretek sminkelni, ha megyunk vhova akk ugy ahogy regen szemfesteket is rakok , viszem magammal es kitudom javitani ha kell.

Amugy itthon kihuzom a szemem meg van muszempillám (S-es, nem hosszu de "öltöztet":))

2018. jan. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35%
Ha setalni megyunk, nem viselek sminket, mert olyan helyen lakunk ahol a madar se jar. (Kulterulet, nyaralok vannak fokent meg szomszedunk sincs es az utcankban egy ember lakik rajtunk kivul). Ha bulizni megyunk, akkor egy alap smink. Takacs Nora videoit szoktam nezni, abbol veszek otleteket. Suliba mikor megyek, hat oda nem nagyon szoktam kikenni magam max szempillaspiral es szemhejtus ja meg szajfeny. Ennyi.
2018. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%

Olyan alapozóm van, ami konkrétan addig tart maszatolódás nélkül, amíg le nem mosom olajos lemosóval: Estée Lauder Double Wear. Babám 5 hónapos, rengeteget ölbe veszem, puszilgatom, soha nem hagy a ruháján sem nyomot. Drága (12.000) de ez tényleg minőségi.


Hova sminkelek: bolt, kutyaséta nem. Minden máshova igen! És még rúzsozok is (MAC-et használok, az sem maszatol), piros, bordó, pink, hangulatfüggő + mit viselek, attól is függ.


33 vagyok, szóval szintén nem mai csibe ;)

2018. jan. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
24%
Elárulná a lepontozó miért pontozza le a válaszokat? (nyilván úgysem vállalja, de hátha).
2018. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
Hehe, most látom, leginkább azok lettek lehúzva, akik drága minőségi terméket használnak, és sminkelnek. Akkor már ne fáradj magyarázattal, már értem a dühöngő piroskéz-nyomkodást ;)
2018. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
En gondolom a szempilla miatt lettem lepontozva.. pedig szolíd..
2018. jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!