Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meg lehet győzni egy nőt,...

Meg lehet győzni egy nőt, hogy szülés után ne rohanjon vissza dolgozni?

Figyelt kérdés
Elvileg még 2 hét és megszületik a kislányunk. A párom szereti a munkáját, nem stresszes, de sok futkározással jár. Kijelentette, hogy 3 hónapot akar csak kiesni belőle, aztán megy vissza... Nekem ez nagyon nem tetszik. Bébiszittert szeretne fogadni, de én jobnak látom, ha egy ilyen kicsi gyerek mindig az anyukája mellett van. Jól élünk, egyáltalán nem szorulunk rá arra a pénzre, ami így kiesne neki, de ő nem akar engedni... Valahogy meg lehet győzni szerintetek?
2018. febr. 2. 15:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
#18 mivel a kérdező nem írta, mennyi a fizuja, ezért nem tértem ki erre az eshetőségre, de természetesen tudom, hogy van felső plafonja a gyed-nek.
2018. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
De, írta csak nem konkrétan. Elég jól belőhető a leírásból, hogy azért a minimálbér kétszeresénél lényegesen többet kap.
2018. febr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Meg,ha megszült. Majd mikor 2 óránként kel, nem akar visszarohanni dolgozni.
2018. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!