Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másoknál is így van? Hamarabb...

Másoknál is így van? Hamarabb alszik a feleségem mint a lányunk,2 eves.

Figyelt kérdés
2018. febr. 3. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Altatás közben bizony gyakran előfordul, hogy én hamarabb beadom a kulcsot. De ezzel az apukája sincs másként, ha ő altat.
2018. febr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ha nem altat akkor is elalszik koran és mindig velem van fel a kislany
2018. febr. 3. 21:22
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Talán fáradt? Vagy direkt téged akar bosszantani az elalvással, melyik valószínűbb szerinted?
2018. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Fáradt

Nem baj, csak kíváncsi vagyok.

2018. febr. 3. 21:32
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Én nem alszom el előbb, viszont éjjel nem ébredek fel a kislányunkra, mindig a férjem hozza szoptatni. Sajnos ezt nem lehet befolyásolni, ha fáradt vagy, akkor fáradt vagy.
2018. febr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Ot mar kerdezted errol? Kerdezd meg hogy faradt e, szeretne e ha te altatnad a gyereket vagy mi a baja megis...tudod kommunikacio:) azzal nincs baj ha faradt es lefekszik vagy bealszik velem is elofordult mar...de olyankor elore jeleztem a ferjemnek hogy jonlenne ha atvenné az esti muszakot...illetve olyan is volt hogy ugy volt h en altatok de egesz egyszeruen elaludtam a kistesoval a mellemen...egy ora mulva mikor felriadtam mondtam neki h bocsi...es megkoszontem h lefektette...
2018. febr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha te ébren vagy miért ne aludhatna?
2018. febr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Ez elég fura kérdés, gondolom fáradt, igazán segíthetnél neki, ahelyett hogy itt kibeszéled.
2018. febr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Segít neki,csak kíváncsi hogy másnál is előfordul e ilyesmi.Kitartás,nem tart örökké! :D
2018. febr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nálunk már 5 éve ez van, Én 240km-utazok a munkám miatt, mindent megcsinálok otthon, már szinte erőn felül. Romantika, gyengédség, szex? Gondolkodom hogy az mi is... :(
2018. febr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!