Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknel apuka maradt otthon a...

Akiknel apuka maradt otthon a gyerekkel, ott hogy fejlodott a gyerek, anyuka hogy viselte?

Figyelt kérdés
Szeretnenk masodik babat, de nekem mar elfogyott a turelmem, hogy meg egyszer végig csinaljam azt, amit az elso babammal. Ferjemmel azt beszeltuk, h majd marad o otthon a kovetkezo babaval, hogy fogja ezt viselni a pici, anyatejezes hogy kivitelezheto? A munkahelyen is fejni? Meg nem vagyok terhes, nem is probalkozunk. Bennem nem erett meg meg a vagy egy ujabb babara. Kihordani, szulni oke, csak utana nincs most kedvem nyuglodni.
2018. febr. 27. 22:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen, jol latjatok. A ferjem kedveert lenne foleg, ezert is gondoltam, h akkor maradhatna o otthon. Majd latjuk, h valtozik e a helyzet, meg most mindenkepp varnek, mert a meglevo meg cicizik (13 hos)
2018. febr. 28. 08:54
 12/13 anonim ***** válasza:
Foglalkpzzatok inkább a meglévő gyereketekk...basszus egy éves de már unod..Ok valahol megértem, de ne legyetek már idióták hogy bevállaltok még egyet. Maradjon otthon akkor mostantól apuka. Lehet neki is elmegy a kedve. Abszurd ötlet csak azért szülni mert a férjed akar még egyet. Eldobom az agyam...
2018. febr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Jar a buksi simi 13-as ;D. Tudtam, h lesz akinek nem tetszik, ez ilyen. Akartuk a meglevo babat, de faraszto java reszt egyedul lenni vele. Viszem sokfele, de osszessegeben 1 napot nem volt meg tavol tolem.
2018. febr. 28. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!