Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy megértse a...

Mit csináljak hogy megértse a feleségem hogy külön ágyba kell szoktatni a kislányunkat?

Figyelt kérdés
3 éves lesz 2hónap mulva. Mindig azt mondja hogy sír ,miert nem érti meg h majd megszokja?
2018. márc. 9. 14:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Akkor feküdj te más ágyba, és mondd meg, hogy majd visszamész a "hitvesi ágyba", ha nem gyerekágy lesz...
2018. márc. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%

Semmit. Gyereket sírni nevelesi célzattal soha nem hagyunk.

Abban viszont igazad van,hogy megszokna. Nem kapna visszajelzést az igényeire, es egy ido után mar nem is jelezne.

2018. márc. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

"Gyereket sírni nevelesi célzattal soha nem hagyunk."


Tehát akkor mindig minden kívánságát, hisztijét teljesítjük a gyereknek, csak nehogy sírjon?

2018. márc. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

Egy hároméves gyerek már nem baba. Meg lehet vele beszélni dolgokat, át lehet szoktatni a saját ágyába. Nem lesz lelkisérült, nem törik meg a bizalma.

Mondd meg a feleségednek, hogy szeretnél normális, pihentető alvást. Ha nagyon nem akarja, szerintem is költözz külön ágyba simán. Majd rájön.

2018. márc. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

És így szex sincs. De neki az sem hiányzik.

Mondtam már neki nem értimeg.

2018. márc. 9. 14:56
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Azért más egy három hetes kisbaba, de a tiétek már 3 ÉVES!


Tessék leülni és megbeszélni ezt a dolgot, és FOKOZTOSAN átszoktatni.

Ez senkinek nem jó.


Nálunk mondjuk kezdettől fogva külön aludt, mikor beteg volt, akkor is én/apja cuccolt át mellé, de nem engedtem hozzánk szokni.


Látom, milyen kínban vannak aztán a szülők, meg a gyerek is, hogy vissza kéne szoktatni.

2018. márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Akkor vesd fel a felesgéednek, hogy neked nincs szükséged lakótársra - azt bárhol találsz -, mert ő momentán csak az ebben a "házasságban".


Gondolja át, milyen is eg RENDES kapcsolat.

2018. márc. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
23%

Jah, gondolom a feleséged szoktassa át, meg a feleséged szenvedje végig azokat az éjszakákat, mikor az átszokàs miatt bőg... Miért nem szoktatod te àt a gyereket??

Sose szexeltek? Na, az nem attól van, hogy a gyerek veletek alszik!

2018. márc. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Egy hónapban 1x. De azért van mert velünk alszik.

Nem mondtam h egyedül szoktassa át.

2018. márc. 9. 16:27
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
Szia! Velünk is egy darabig velünk aludt és mégis volt szex. Lehet máshol is. És bár én a legjobban az ágyunkban szeretem, mivel ott volt a gyerek, így megoldottuk máshol.
2018. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!