Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek elítélendő az,...

Szerintetek elítélendő az, hogy 24 évesen nem szeretnék gyereket szülni? Nem igazán szeretek a gyerekekkel sem foglalkozni, sem máséval sem családon belül rokon gyerekekkel.

Figyelt kérdés
2018. márc. 10. 21:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
9%
Picit gáz, de nem vagyunk egyformák.
2018. márc. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem elítélendő. Én fiatlon szeretnék majd anyuka lenni, de attól el tudom fogadni, ha valaki egyáltalán nem akar. Ha valaki nem is kedveli a gyerekeket akkor meg végképp butaság lenne csak azért szülni, mert "illik". Ez az anyának és a gyereknek sem jó, ha csak kényszer az egész.
2018. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Nem a szülőknek a falunak,másoknak szülünk. Ez pár dolga,ahol két ember van. Nem kötelező a gyerek szülés se,nem jár érte börtön,de otthon azért is megkövezés lesz lassan h a párok együtt alszanak több éves kapcsolatban egy vacak papir nélkül.. Aki beszológat ignorálni kell. Mondom ezt 3 gyerekes Anyaként.
2018. márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Azt nem tettem hozzá, hogy édesanyám engem is lepasszolt a nagyszüleimnek.
2018. márc. 10. 22:01
 5/26 anonim ***** válasza:
98%
Nem.Miért lenne az? Ne 3rdekeljen ki mit mond/gondol
2018. márc. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
98%
Ugyan így voltam vele mindig. Mondták hogy majd meggondolod magad stb de minél idősebb vagyok annál biztosabb vagyok benne hogy nem szeretnék. Szép dolog az anyaság, de mindenki maga választja hogy élni akar e vele.
2018. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%

Én meg világ életemben szerettem volna édesanya lenne, és szeretnék is a mai napig. Szeretem a gyerekeket, a gyerektársaságot, de 23 évesen nem szeretnék szülni. És 24 évesen se fogok ott tartani, hogy gyereket szüljek. Se anyagilag, se lelkileg, se mentálisan. Még odáig sem jutottam el, hogy nőnek tituáljam magam, nemhogy édesanyának.


A gyermekvállalás egy lehetőség, nem egy kötelezettség.

2018. márc. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
97%
Te döntésed,a te életed. Akkor vállalj babát,ha szeretnél. Mások miatt ne hozz egy életreszóló döntést.
2018. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
97%
A gyermekvállalás egyéni döntés,nincs rosszabb mint mások kedvéért szülni,majd éreztetni a gyerekkel is ezt..
2018. márc. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
39%

"Nem kötelező a gyerek szülés se,nem jár érte börtön,de otthon azért is megkövezés lesz lassan h a párok együtt alszanak több éves kapcsolatban egy vacak papir nélkül.. "


Nem tudom, hol van neked ez az "otthon", én semmi ilyesmit nem tapasztalok, épp ellenkezőleg. Nálunk rendszeresen itt aludtak a fiaim 14-15 éves barátnői, szülői engedéllyel, és lassan már szinte szégyellnie kell magát annak, aki 40 éves kor alatt gyereket szül. Pláne többet.:-) Akkor is, ha ugyanúgy tanult, dolgozik, mint a gyerektelen "önmegvalósítók".

Amúgy egyetértünk, csak meglepett ez a mondat.

2018. márc. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!