Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek elítélendő az,...

Szerintetek elítélendő az, hogy 24 évesen nem szeretnék gyereket szülni? Nem igazán szeretek a gyerekekkel sem foglalkozni, sem máséval sem családon belül rokon gyerekekkel.

Figyelt kérdés
2018. márc. 10. 21:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
97%
Szép család.. Jobb is külön lehet. Egyedül is lehet költözni ne párhoz menekülj ez elől,sok nő ezért fut az első pasihoz,aztán csöbör és vödör..
2018. márc. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, hidd el a saját házadban sem lehet majd egy szavad se ilyen család mellett. Nekem is világ életemben ezt mondták aztán első alkalommal rendezkedni kezdtek meg dirigálni. Jó párszor ki kellett őket osztani, de még most sem sokat javult a helyzet. Annyi, hogy nem jönnek át hozzánk, anyumat évente 3x látom akkor is én megyek valami ünnep miatt, a többi rokont karácsonykor vagy akkor sem.


Amúgy ne hallgass rájuk. Gondolom szexelni sem lehet házasság előtt, együtt élni sem, együtt aludni sem, tehát menj majd hozzá egy olyan férfihoz (már ha létezik olyan, aki megfelel nekik), akit meg sem tudtál ismerni rendesen aztán ha házasság után kiderül, hogy nem illetek össze akkor meg majd nem válhatsz el, mert az szégyen.


Szerintem minél előbb költözz el tőlük.

2018. márc. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
88%
Utolsónál a pont...
2018. márc. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
34%
Nem hinném hogy elítélendő, itt gyakorin már minden nap akad napi "nemakarokgyereket" kérdés. 24 évesen meg aztán pláne. Most 35 alatt a nők nagyrésze tinikort él, fujfújfelelősség meg fújfújgyerek, szóval bőven ráérsz ezt a kérdést egyáltalán picit is átgondolni.
2018. márc. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
96%
Tán ha a bigott szülők nem tiltanák a normális korban (16 17 18 19 még a randizást is ,meg ott alvást,nem 35 évesen kéne potolni ezeket. Meg ha a gyerek nem a csak nő dolga lenne a háztartás mellé a férfi kielégitésevel együtt több kedv lenne szülni is. Az se normális aki szerint esküvő előtt kb csak egymást kezét szabad megfogni. Én se mentem hozzá ahhoz akivel kb csak beszélgettem,nem zsákbacicára vágytam sose..
2018. márc. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Bőven ràérsz,ne aggódj!
2018. márc. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!